Pierwszy scigacz 125. Jaki wybrać ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Pierwszy scigacz 125. Jaki wybrać ?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe SuperCazlo SuperCazlo 3 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe SuperCazlo
    SuperCazlo
    Użytkownik

Witam.
    Jestem poczatujacym jesli chodzi o motory więc proszę o wyrozumiałość. Mam 16 lat miałem zamiar kupić CBR 125 żeby mógł legalnie jeździć po ulicy po zdaniu prawka A1 ale kiedy zobaczyłem CBR stwierdzilem ze jest po prostu za mały dla mnie (mam 195 wzrostu) i teraz pytanie do Was. Jakiego sportowego scigacza 125 polecacie ? Mój budżet wynosi 5 tyś max jest to mój pierwszy więc nie chce od razu wydac 10 tyś . Z góry dziękuję.

Zdjęcie profilowe matiquad
    matiquad
    Użytkownik

Hyosung gt 125r No i jeszcze jest 2t honda nsr 125

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Ma takie gabaryty że Hyo to chyba najlepsz opcja jeżeli chodzi o wielkość.

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Zależnie od budżetu to jeszcze Varadero 125. Te „współczesne” 125tki raczej nie są za duże poza usportowionymi, więc lepiej patrzeć za starszymi (wyjątek stanowi Hyosung który swój model GT produkuje w lekko tylko zmienionej formie do dziś).
    Tak sobie rzuciłem okiem na oferty i opis mnie rozwalił 😀
    http://otomoto.pl/oferta/hyosung-gt-hyosung-125-naked-gt-kat-b-ID6yc72Z.html#97cf13fa42

Zdjęcie profilowe matiquad
    matiquad
    Użytkownik

http://olx.pl/oferta/hyosung-gt-125r-kata1-b-warty-polecenia-CID5-IDfRC7r.html#cc3f4c4c37
    mi chodziło o takiego bo jednak sport a to jest to samo co gt tyle że w owiewkach i innym przodem. A varadero to raczej ścig nie jest…

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

No GT w wersji z owiewkami miałem na myśli. A Varadero bo jest duży, w sam raz dla dwumetrowca 😛

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator
    Zdjęcie profilowe SuperCazlo
    SuperCazlo
    Użytkownik

Dziękuję wszystkim za rady i chyba zdecyduje się GT 😀

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie