Pierwszy motorower do 4000 zł

Poszukuję jakiegoś chińskiego motoroweru, ważne jest by był lekki,miał silnik 4t i był tani w eksploatacji myślałem o zumico gr 500, bartonie fighterze lub junaku 902 lecz są trochę ciężkawe :/
PS jestem dość niski i raczej niezbyt silny

Może Zipp Pro 50? Albo Zipp Xrace?

bardziej mi chodziło o kształt taki jaki mają te modele które wymieniłem

A junak 901 ? Jestem jego właścicielem już jakiś czas i nie mam z nim problemów :)

A co sądzicie o junaku 902 bo właśnie mam blisko salon junaka, jest bardzo awaryjny?? ile można na nim zrobic km zanim sie rozsypie ??

Kolego jak będziesz dbał tak bd miał. Też go chciałem, ale jednak wziąłem 901. Silniki te same jedynie wygląd inny.

Nawet się nie zastanawiaj - jeżeli będziesz dbał to ten silniczek zadowala się 1,5 litra w mieście i jest nie do zdarcia. Dzisiaj przekroczyłem 16000km przebiegu i wymieniłem jedynie łańcuszek rozrządu z kółkiem napinacza (po 14tys. - koszt zaledwie 30zł.) a poza tym części ulegające naturalnemu zużyciu jak żarówki klocki czy łańcuch z zębatką. Silniczek wciąż pracuje jak nowy i nie mam żadnych problemów - od początku leję dobre paliwo i od 300km olej syntetyczny. Jak widać przy odrobinie troski potrafi się odwdzięczyć - nawet pokonywał trasy ponad 300km bez żadnych problemów. Może Ogar 900R będzie dla Ciebie odpowiedni? Jest lekki, ma ten sam silnik. No i jest niższy co dla Ciebie powinno być ułatwieniem.

A co byś powiedział o romet zetka lub romet router ws50 ?