Pierwszy motorower do 2000 zł.

Witam.

Poszukuje dla siebie jednoślada (koniecznie BIEGOWY!).
Co mi doradzicie?
Podpowiem tylko, że mój budżet jest BAAAARDZO ograniczony, bo tak jak w temacie mam tylko 2 tyś zł.
Interesują mnie również crossy.
Najbardziej zależy mi na wyglądzie i osiągach (nie musi być nowy).

Czekam na Odpowiedzi ;) Z góry dzieki :D

Ogar 900, Zipp Salmo, Kymco Nexxon - dobre sprawdzone konstrukcje.
Pod koniec sezonu może trafi Ci się jakaś okazja.

A co powiesz o tym ? :
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-kingway-yamasaki-nowy-silnik-lub-zamienie-na-zipp-pro-CID5-ID1ELV7.html#d6df17846d

Cześć.. szukam dla siebie motoroweru i mam na oku zipp pro 50 jak myślicie dobry wybór?? jeśli nie to napiszcie czemu i jakie ma wady konstrukcyjne a jakie zalety i zapewne automatu nie ma z tego typu ? :(

Michał ACo - temat tego zippa wałkowany tysiące razy na forum - poczytaj archiwalne posty.

Dawido150 - nie znam tej firmy, nic nie mogę o niej powiedzieć. Zastanawiające jest, dlaczego wymienił silnika, a cała reszta? Może się z czasem też sypać.

Zamiast zippa kup Rometa RR bo według mnie jest ładniejszy i wygląda jak CBR. a zipp udaje coś czym nie jest bo dużo waży i się wlecze.

michal98 napisał:

Zamiast zippa kup Rometa RR bo według mnie jest ładniejszy i wygląda jak CBR. a zipp udaje coś czym nie jest bo dużo waży i się wlecze.

To tak samo jak Zipp :-) Romet też udaje coś, czym nie jest :-)

Zipp wygląda bardziej rasowo. Będzie większy lans. Ale tylko na parkingu, na jezdni już nie :-)

:-D
a mi się lepiej podoba romet rr . ale i tak wolę zetke

ja bym kupił Zetke

A ja bym kupił nowego Routera WS 50. Poczytaj sobie opinie na forum. Ten motorower cieszy się dobrą opinią na tym forum. Dużo osób go ma i są zadowoleni. Do Zetki może być mniej części , bo to pionowy cylinder, a w WS'ie masz dostęp do wielu , wielu części zamiennych i tuningowych. Części są bardzo tanie , bo to chińczyk. Silnik czterosuwowy , więc bardzo ekonomiczny. Czego chcieć więcej w tych pieniądzach ?

@matol1798 ma racje, mój WS ma już niemal 10 000 km. Jutro jadę nim nad morze.

A to ? :D http://otomoto.pl/yamaha-dt-M3743255.html

Ja w takich małych pieniądzach , nie pieprzyłbym się z używkami . Za 2000 zł , nie dostaniesz dobrej używki. Na twoim miejscu brałbym WS'a :-)

ROUTER BASSA

Od kiedy router bassa ma biegi?coś przeoczyłem i skrzyni biegów nie zobaczyłem?;-)

ja kupiłem dwie bassy pierwszą do jazdy drugą do tuningu.
kolega dał karoserie z motorynki simson i dorobiliśmy biegi.

Daj spokój z tymi gównianymi skuterami, jaki nie by nie był temat to wyjeżdżasz z tym chińskim wynalazkiem. Jesteś zwykłym nabijaczem postów lub/i trollem.

lucek jesteś kompletnym zjebem

No i pawcio już zaczyna...

czy coś kurwa nie pasuje