Pierwszy motorower 50 ccm do 7000 zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Pierwszy motorower 50 ccm do 7000 zł

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Ravnarr Ravnarr 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Ravnarr
    Ravnarr
    Użytkownik

Witajcie. W przyszłym sezonie planuję rozpocząć przygodę z dwoma kółkami. Prawko dopiero w planach, więc jestem ograniczony do pojemności 50 ccm. Od jakiegoś czasu rozglądam się za odpowiednim modelem, ale wolałbym zasięgnąć porady ekspertów. Od razu zaznaczę, jakimi kryteriami się kieruję:

-nówka – mam pecha do używanych rzeczy 😉
    -żadnych pseudo-ścigaczy – to trochę żenujące, wsiadać na coś, co wygląda jak potwór, a spod świateł rusza z prędkością roweru
    -limit cenowy to około siedmiu tysięcy, więc chińska taniocha raczej odpada.

Generalnie podoba mi się na przykład Kymco K-Pipe 50, jednak odstrasza mnie trochę półautomatyczna skrzynia biegów (w sensie, będę miał potem problemy z przyzwyczajeniem się do motocykla z normalną skrzynią) i nie jestem pewny, na ile porządna jest to firma. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

i wilk syty i owca cala ps; lepszych silników w motorowerach nie montowano.
    http://olx.pl/oferta/sym-50-i-tgb-50-zarej-z-oc-sprawneniska-cena-za-oba-do-niedzieli-CID5-ID8fH3J.html

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

A może jakiś cross?;) Ale wtedy to bardziej używka:)

Ravnarr
    Użytkownik

paci napisał:

i wilk syty i owca cala ps; lepszych silników w motorowerach nie montowano.
    http://olx.pl/oferta/sym-50-i-tgb-50-zarej-z-oc-sprawneniska-cena-za-oba-do-niedzieli-CID5-ID8fH3J.html

„To ogłoszenie nie jest już dostępne” A o jaki motorower chodziło?

Kristop, cross średnio, raz, że nie jestem miłośnikiem taplania się w błocie, dwa, że z taką pojemnością to i tak chyba nie ma sensu.

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

A kto ci każe po błocie jeździć, zakładasz szosówki i masz supermoto:D
    A tak z nowych to ciężko coś doradzić, bo made in japan chyba nic nie ma w tej cenie;)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

chodziło mi o moto magnus furio z am6 lc ogłoszenie odświeżył potem z am6 to już 10tys
    http://allegro.pl/moto-magnus-furio-2t-supermoto-17-i4914945074.html

Ravnarr
    Użytkownik

A, to ja tylko napiszę że od miesiąca jestem posiadaczem Bartona Sprinta i póki co jest całkiem przyjemnie.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie