Pierwszy motocykl

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    PawelNswp
    Uczestnik
    • 2
    • 7Postów:

Witam mam takie pytanie otóż od dłuższego czasu chodzi za mną zakup motocykla o pojemności do 125 cm3 (prawko kat. B) i nie wiem co wybrać czym się kierować przy wyborze strasznie podoba mi się Honda Varadero 125 ewentualnie Kymco Zing II ale są to dość drogie motocykle a jako że nie miałem nigdy doświadczeń na mam pewne obawy czy warto od razu kupować coś drogiego . Może miał ktoś jakieś doświadczenia lub pomoże w wyborze budżet jaki mnie interesuje to koło 1000 zł na ciuchy oraz 6-7 tyś na moto. Czym ewentualnie kierować się przy zakupie moto no i co sądzicie o Kymco mógłbym nowego kupić za około 8000 zł, ale czy warto pchać się w chińczyka?

eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

Jedno jest pewne – na pierwszy kup tani, żeby mniej bolało w razie czego 😉

PawelNswp
    Uczestnik
    • 2
    • 7Postów:

Właśnie się zastanawiam nad jakimś tanim, ale w miarę solidnym, bo chciał bym albo kupić we Włoszech albo zabrać do Włoch

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 480Postów:

no to raczej kupić tam niż kupić w pl i zabierać do włoch.

PawelNswp
    Uczestnik
    • 2
    • 7Postów:

Kwestia rejestracji musial bym to jakoś załatwić bo nie mam tu zameldowania tylko delegacje

Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 439Postów:

Każdy pojazd rejestrujemy we właściwym dla naszego miejsca ZAMIESZKANIA (a nie zameldowania) wydziale komunikacji starostwa powiatowego albo miasta na prawach powiatu.

PawelNswp
    Uczestnik
    • 2
    • 7Postów:

We Włoszech jeśli chce zarejestrować pojazd muszę mieć zameldowanie 😉 już się dowiadywaliśmy 🙂

Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 439Postów:

No popatrz, a w Polsce już nie:)
    Hmmm… czyli kupić w Polsce motocykl sprowadzony np. z Włoch, zarejestrować go tutaj i wywieźć go z powrotem do Włoch ;)))

PawelNswp
    Uczestnik
    • 2
    • 7Postów:

Jeżeli kupię we włoszech to tak trzeba to oficjalnie zrobić 😉
    Dlatego szukam czegoś w PL.
    Wpadł mi też w oko KTM Duke 125 ale widze że cenowo sporo kosztuje 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button