Pierwszy jednoślad 50cc dla niskiego 14 latka

Pomożecie mi ?
Zostało mi już bardzo mało czasu do wyboru mojego pierwszego jednośladu którym będzie moto 50cc, wszystko by było okej lecz jak narazie mam tylko 155cm ( z butami niewiele więcej ). Miałem kupować Gilere Dna lecz, wczoraj miałem okazje przejechać się na simsonie s51 ENDURO ( który jest większy od comforta ) i dostawałem pół stopą a okazało się że biegi to bardzo fajna sprawa. Więc teraz internecie pomóżcie mi znaleźć motorower tak za około 2500zł, tylko nie china. Skutery też nie wchodzą w grę.
Najbardziej podobają mi się sporty, nakedy i sm ( lecz z tych pierwszych raczej zrezygnuje ponieważ dla mojej ukochanej babci “będzie to już szybki motor” a z supermoto z wiadomych powodów ). LICZĘ NA WASZĄ POMOC ZA WSZELKIE BŁĘDY PRZEPRASZAM PISZĘ TO NA SZYBO!

Polecam Ogar 202 50ccm !

A może coś nowszego i odrobię ładniejszego ( te stare motorowery jakoś mi do gustu nie przypadają :V )

a masz prawko am? :slight_smile:

Właśnie będę robił odrazu po zakończeniu wakacji a motorower może i kupie nawet tydzień przed zaczęciem kursu :slight_smile:

za 2500, sprawny i nie china.
To się chyba tak nie da.

Ja być może będę miał gdzieś na początku sierpnia routera ws50 z 2013 za 1800 z jakimiś gratami :slight_smile: A nie chiny to raczej bez szans :smiley:

ale ogar 202 to nie to samo co ogar 200 czy 205, takze do 2500zl biegówka dobra na początek, tylko niestety chinczyk:/

.

No a jak bym przeznaczył te 3000-3500zł na motorower to uda mi się coś sensownego wyrwać ?
chinę kupie w ostateczności :expressionless:

za 3000-3500zl mozesz cos znalezc markowego, ale pewnie mocno zaoranego:/

wejdź na strone yamahy, hondy, aprilli, suzuki, hyosounga, tgb, daelima… i hgw czego jeszcze i poszukaj tego co cię interesuje i zobacz ile kosztują nowe.
potem wejdź na allegro i olx i zobacz w jakich cenach są używki.
odrobina samodzielności cię nie zabije.