Pierwszy dzień na drodze , pamiętacie??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pierwszy dzień na drodze , pamiętacie??

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Tak se gadam z koleżanką na ten temat i wpadłem na pomysl założenia tematu 🙂

czy ktoś z was pamiećŧa swój pierwszy wyjazd na publiczną droge ?? , Ja pamiętam po zdaniu karty , pierwszego dnia rodzice mi pozwolili , ( z 4-5 lat temu) i wyjechałem , zajarany jak gwizdek i wróciłem na pierwszym zjeździe że tak powiem , kółko zrobiłem , ale pamietam jak mi cienienie podskoczyło , i przez pierwsze pare dni jeździłem w kółko po ulicach mojej dzielnicy 😀 a potem pierwszy wyjazd , więcej jak 5 kilometrów od domu 😀

Anonimowy

Hmmm ja na moim chinolcu „enduro” 😛 Pierw uczyłem się na podwórku koło domu. Glebę na kamyczkach pamiętam jeszcze bo na przód za szybko zahamowałem 🙂 Potem po paru dniach matka mi pozwoliła wyjechać. Jako, że po podwórku jeździłem bez kasku to na droge z podjarania też bez wyjechałem 😀 No i potem coraz więcej jeżdżenia 🙂

Następny etap można uznać, że DT – inny świat 🙂
    Padał deszcz co chwile ale co odkręcałem w niej rollgaz to spust w majty 😀 Ten odpał to przyspieszenie 🙂

Kolejny etap ? Odblokowanie cholernego zaworu wydechowego. O MUJ BORZE ! Ręce wyrywa ! Co to kur*a jest za szatan 😀

Generalnie żałuję, że tego już nie będzie takiego uczucia już nigdy ;{ Nawet na nowym moto bo to już się latało na mocniejszych to już nie będzie taki przyrost mocy jak z motoroweru na takie np. 125 :p

Fajnie powspominać 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

ja na padle hińskim łosiu to juz nie pamietam… xD
    ale pierwsza jazda runnerem – powrot nia do domu 😀 Bozee, to była bajka… Te starty spod swiatel, wyprzedzania, trzymanie się innych grub 2oo … To było piekne, zero muła, zero zawalania drogi

Anonimowy

na skuterze to było zwykłę podniecenie wyjechałem na osiedle i jeździłem 2 godziny po drogach osiedlowych i spaliłem ponad pół baku paliwa xD

ale na nsr to już był orgazm normalnie bałem się to wkręcić podczas pierwszej jazdy powyżej 7tyś obr hah ;d były powolne jazdy żeby wyczuć moto po górzystych drogach trochę z małowniczymi widokami i zajebistym słońcem ahh cudo ;D

Anonimowy

Hm ;d ja to pierwszej jazdy na keewayu ani gilerze nie pamietam ale za to na rieju bardzo dobrze xD tata prowadzil go z konina i zadzwonil kamil bierz kurtke i przyjezdzaj bo zaraz zamarzne byl okolo 5km ;D od domu ja juz zadowolony jedziemy z mama xD tata jeszcze przed zapaleniem silnika powiedzial tylko jedz do 70 xP jechalem sobie chyba na 5 full manetka czuje nagle zaczyna ciagnac patrze a tu juz 80 i przychamowalem.a no i pierwszy zakret jak dziwnie:P a tatus kazal jechac 70 bo mama nadal mysli ze to jedzie tylko 70 xD

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

ja na Hondzie Pax Club pamiętam 😀 Byłem w 3 kl. podst. 😀 Po podwórku najpierw z 30 minut, później na wioskę 😀 i pierwszy test do 50km/h na liczniku i jaka podjara 😀

Anonimowy

No ja na keewayu długo jeździłem po polnych drogach, bo nie miałem karty. Także keeway najeździł się w terenie. AEROX i dealim to nic szczególnego, a jak zobaczyłem a potem wsiadłem na rs…. Tak sobie pomyślałem jaka to ekstremalna maszyna, jak ja bede tym jeździł, ta pozycja, te hamulce, to przyspieszenie, wracałem do domu spokojnie, ok 80km/h za roodzicami w furce, ale ostatnia prosta do domu po szerokiej drodze którą już znam to pełna pizda i 150km/h pocisnąłem xD Ale to piękne było jak pierwsze jazdy i to uczucie jak mnie sciągało z siędzenia, a teraz… Kto wie, może na mocniejszych moto się ten efekt nie znudzi i będzie ciągle.

Anonimowy

ja komarkiem po lasach się uczyłem 😀

Anonimowy

ja z początku jezdziłem po ogrodzie motorynką stellą 😀 miałem 6 lat wtedy a pierwszy raz na drodze to nie było na drodze xD bo jechałem chodnikiem xD z domu gdzie kiedys mieszkałem czyli od dziadka na budowe domu tego w którym teraz siędze 😛 i warsztat do taty 😛 to jest jakieś 0,5-1km ;p. A mając 8 lat latałem juz po drodze ponieważ mieszkałem juz tutaj 😀 a że mam dwie bramy jedna od ulicy druga od strony lasu to za lasem jest dużo dróg polnych 😛 i taka kilometrowa droga asfaltowa xD która jest normalną drogą tyle że tam z 10 domów jest i to trochę pól i tam rzadko prawie nigdy policja nie jezdziła xd chociaż kiedyś mojego kolege złapali 😛 ale probował uciekać xD neosem ;p to po tej ulicy latałem uczyłem się wtedy na niej sztuncić xd ale to jak miałem kolo 10 lat ;P i zwykła motorynke 😛 stelle sprzedałem i kupiłem ładniejszą zwykła motoryne 😛 w której chodziła elektryka 😯 i ktora mam do dzisiaj xD. A pierwszy dzien z kartą moto to było tak xD przyjechałem do szkoły skuterem piaggio typhoon wtedy jeszcze bez karty kolegi ojca bo moj się zjebał ^^ zrobiłem ósemke i takie tam xd co trzeba było na karte xd tata przyjechał w czasie gdy ja byłem w szkole podpisał tam ten kwitek xD ze tam wyraża zgode na karte xD itp. i wrócilem skutem do domu z kartą a że jestem najstarszy w klasie xD to kolega przyjechał w ten sam dzien swoim yuki ruby xD taki chinczol i pojechalismy jego skutem na taką podróz 30 km xD :573: 😆

Anonimowy

a tam bidolicie ;p ja jak mialem 9 lat CZ 350 już po ulicach po kryjomu śmigałem ;p i nie bałem Się odkręcić .

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie