Pierwsze czyszczenie gaźnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Pierwsze czyszczenie gaźnika

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 7 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

Witam. Czyściłem gaźnik tzn. przedmuchałem wszystkie dysze i otwory w nim, gdyż zbierała mi się benzyna w filtrze powietrza. Zamontowałem z powrotem i teraz moje pytanie. Czy benzynę mogę zalać do niego od góry, tzn. wyjmę iglice i tam wleje trochę paliwa i wtedy powinien załapać?

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Pokrec chwile rozrusznikiem jednoczesnie przytkaj reka filtr powietrza i powinien zapalic

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    hades1988
    Użytkownik

OK sprawdzę to rozwiązanie, ale jak by to nie zadziałało to mogę zrobić tak jak napisałem czy jakoś inaczej zalać?

DooOminO
    Użytkownik

zalapie 😉 ew zdejmij filtr powietrza i strzykawką wstrzyknij troche tylko otworz przepustnice na maxa aby wiecej tej benzyny tam wlecialo niz wylecialo

hades1988
    Użytkownik

Ok. Dzieki wielkie, jeszcze troche bym pokopal to by mi noga odpadla heh.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    DooOminO
    Użytkownik

A rozrusznika niemasz? Bo jezeli nie to lepiej zrob tym drugim sposobem wstrzyknij benzyny i gdy zapali to zatkaj wlot powietrza tak aby „zassał” paliwa 😀

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Jeśli wszystko dobrze złożyłeś to powinien zapalić max. za 30 kopnięciem. Jeśli jednak nie chce załapać to spróbuj dać mu troszkę benzyny pod świece.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    hades1988
    Użytkownik

Odświeżam temat, składając gaźnik zauważyłem ze iglica jest leciutko ale to naprawdę leciutko krzywa. I teraz ciężko go odpalić, zęby pochodził na jałowych, bo gaśnie no i w czasie jazdy chyba nie otwiera się do końca, ale to tylko na początku bo jak już przejadę z kilometr to niby jest ok. Sorki ze teraz dopiero pisze ale tydzień nim nie jeździłem i wyleciało mi to z głowy. Wiec chce wymienić ta iglice czy ten zestaw będzie pasował?
    http://moto.allegro.pl/membrana-przepustnica-gaznika4t-gy6-romet-zipp-itd-i2742449116.html

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

a

hades1988
    Użytkownik

Czy ktos odpowie. Tak lub nie?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie