! Forum Motocykle 125 Pierwsza maszyna

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bebe
    Bebe
    Użytkownik

Cześć,
    Jestem młodszym użytkownikiem forum, ale pomimo wieku fascynują mnie motocykle typu supermoto jak i crossy.
    Za dwa lata bede mógł zdawać na A1. Problemem w tym wszystkim jest zarabianie w młodym wieku. Niestety mieszkam w stolicy gdzie nie ma raczej „ZNAJOMOSCI” tak abym mógł nielegalnie/legalnie pracować, żeby krok po kroku zajmować się czymś u sąsiada w warsztacie za 200-500 zl miesięcznie. Moje myśli za każdym razem po usłyszeniu słowa „Cross” mówiły mi sprawdź używane KTM EXC 125 na serwisach aukcyjnych, ale do rzeczy.
    Z powodu że crossy Yamahy, KTM’A i innych zamykają się w cenie 7000-12000zł i w tym problem. Jeżeli pojade w wakacje na pole to zarobie maksymalnie 1200 zl przy niezłym wysiłku a przez to, że jestem już kilka lat w podstawówce to oznacza , że bym musiał zbierać około 10 lat plus moje uzależnienie od cukru to doda się z 2 lata. Tutaj chce zadać finałowe pytania, które brzmią:

Jak zarobiliście na pierwsze moto?
    Jakieś sposoby na dorobienie się jakis małych pieniedzy?
    Czy wogóle opłaca się zbierać na 125?
    Może zainwestować w 50, która nie da mi na tyle frajdy jak na crossie ?

Czekam na odpowiedzi 😉

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to masz dwa lata na zbieranie kasy

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie