Pierwsza jazda skuterem , POMOCY!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #85840 Reply
    Vmax
    Użytkownik
    • 4

WIec tak… Ostatnio dalem artykul tutaj , gdzie moge zdac na karte motorowerowa , ale moja szkola jednak sie tego podjela.. Tylko jest 1 problem! Nigdy nie mialem stycznosci ze skuterami , a w poniedzialem mam zdawac test praktyczny przy policjancie! hamowanie , Ósemka , slalom…. Czy poradze sobie bez wczesniejszyc cwiczen? POMOCY ;(

#85842 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

Nie poradzisz sobie ze zrobieniem ósemki, jeżeli nigdy przedtem tego nie próbowałeś robić.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#85844 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

No faktycznie, z ósemką możesz mieć problem.
    Ja skuterem ledwo się mieściłem, a motocyklem bez problemu.
    Wniosek, skuterem było mi trudniej.

#85845 Reply
    Vmax
    Użytkownik
    • 4

Hmmm Najwyzej przy osemce podepre sie stopa…. Ale ogolnie jest szansa ze zdam? Oczywiscie rower mam opanowany do perfekcji i osemke w miejscu robie praktycznie xd Ale skuter ciezszy i troche bardziej zaawansowany… A jakies porady? Gdzie swiatla , itp… Migacze…

#85862 Reply
    matol1798
    Użytkownik
    • 27

Vmax napisał:

Hmmm Najwyzej przy osemce podepre sie stopa…. Ale ogolnie jest szansa ze zdam?

Na ósemce nie można się podpierać ani wyjeżdżać za linię więc chyba nikłe prawdopodobieństwo że zdasz.

#85866 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Jak Ty nie wiesz gdzie światła i kierunki to może sobie daruj ten egzamin 🙂
    A o podpieraniu się to zapomnij.

#85869 Reply
    wodka85
    Użytkownik
    • 31

lepiej żebys wogóle nie zdal tego egzaminu niż później miał stwarzać zagrożenie dla siebie i tym gorsza dla innych ludzi

#85878 Reply
    Vmax
    Użytkownik
    • 4

Ludzie.! Ohh … Zle zrozumieliscie. Wiem gdzie sie wlacza swiatla OMG tylko ze tak asekuracyjnie spytalem. Nie musze sie podpierac .. Tylko najwazniejsze zebym go wyczuł. A i jeszcze jedno. Napewno po zdaniu i zakupieniu skutera , nie bd jezdzil odrazu po glownych drogach tylko wyczuje i naucze się pewniej jezdzić na bocznych ;0

A moje pytanie polegalo glownie na tym , czy trudno sie jezdzi. Nie mam najmniejszego problemu z utrzymaniem rownowagi czy cos…. Tylko pytalem czy to raczej proste czy jakaś wyższa szkoła jazdy O.o

#85880 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

Wyższa szkoła. To nie rower, że pedałujesz i zawsze możesz wolniej pedałować, raz szybciej, oraz obrazać kierownicą na wszystkie strony.
    Wątpię, że zdasz w ogóle test teoretyczny.
    Zadam ci jedno pytanie, i odpowiedz na nie a/b/c

Obowiązkowym wyposażeniem motoroweru:
    a) Co najmniej 1 sprawny hamulec, kask ochronny, kurtka
    b) Co najmniej 2 sprawne hamulce
    c) Apteczka

Odpowiedz na pytanie z czystym sumieniem, bez zaglądania do internetu w celu sprawdzenia odpowiedzi.

#85882 Reply
    Vmax
    Użytkownik
    • 4

Powiedziałbym , że wszystko. No , oprocz kurtki bo to nie tak bardzo konieczne , ale to juz dla wlasnej wygody. Apteczka mysle ze powinna byc , najlepiej 2 sprawne hamulce i oczywiście obowiazkowo kask

#85883 Reply
    Vmax
    Użytkownik
    • 4

Aaa czekaj , czekaj…. To moze byc podchwytliwe…. Bo to wyposarzenie motoroweru! To wybieram B. Bo kask i apteczka i kurtka to wyposarzenie nie motoroweru , lecz moje ;0

Odpowiedzialem z całkowicie czystym sumieniem .

Wahałbym się jeszcze czy nie zaznaczyć B i C , ale nie napisaleś czy moga być wiecej niz 1 odpowiedz 😀

#85892 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180

No właśnie.
    2 razy zdawałem test teoretyczny, i zawsze miałem 4 błędy. Kapnąłem się, że zaznaczałem, że obowiązkowym wyposażeniem to 1 hamulec sprawny. Potem za 3 razem zaznaczyłem 2, i zdałem test z 3 błędamik dopuszczalnymi. Potem praktyki zdawałem, i wszystko miodzio, tylko zapomniałem założyć kasku, i koleś mnie oblał. Dopiero po 2 razie zdawałem. I też Ósemkę musiałem zaliczać 2 razy bo się podparłem nogą.

Tylko, że ja już jeździłem na skuterze, a ty jak nigdy nie jeździłeś, to nie masz w ogóle szans aby zdać.

#85893 Reply
    nygus
    Użytkownik
    • 7

Wg, naszego zrytego polskiego prawa, apteczka w motorowerze nie jest obowiązkowa. Co do pytania izdebski12 moja odpowiedź to B 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Pierwsza jazda skuterem , POMOCY!
Twoje informacje:

Back to top button