Pierścienie wytrzymały tylko 120 km

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Pierścienie wytrzymały tylko 120 km

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Kupiłem cały zestaw cylinder tłok pierścienie. Ale po kilku dniach od założenia już nie odpalał tak jak wcześniej a potem praktycznie to miał wielkie z tym problemy.
    Rozłożyłem go z powrotem a pierścienie (szczególnie olejowe) już do dalszego użytku się nie nadawały a wytrzymały tylko 120 km!
    Nalany był nowy olej pół-syntetyk.
    Od czego to się mogło stać po takim krótkim czasie?

Anonimowy

A w jakim stanie zawory?
    Jak docierałeś?

Anonimowy

jak kopiłeś ten zajebioza cylinder z allegro za 70zeta tungowy 🙂 to i tak długo ci wytrzymał 120 km to już coś 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Anonimowy

Zawory na pewno dobre są.
    A cylinder kosztował aż 89 zł xD.
    I tylko właśnie te pierścienie złe.
    Już zadzwoniłem do kolesia aby reklamował.
    Ma mi przysłać nowe.

Anonimowy

japier….
    🙄 🙄 🙄
    nie ma co po takim cylku.

Anonimowy

Ej no… do chinola to taki kupiłem…nie ma co w niego drogie części dawać

Anonimowy

No pewnie lepiej co tydzien wydawac 100 na nowy cylinder ;]

Anonimowy

Przecież reklamowałem… to za darmo przysyłają.

[ Dodano: 2008-11-17, 19:05 ]
    A tak w ogóle… na jakich [u:02c9e5bd08]obrotach[/u:02c9e5bd08] się powinno docierać?

Anonimowy

cinek-93 napisał:

Przecież reklamowałem… to za darmo przysyłają.

[ Dodano: 2008-11-17, 19:05 ]
    A tak w ogóle… na jakich [u:f4a71e4774]obrotach[/u:f4a71e4774] się powinno docierać?

No nie zdziw się zbytnio jak się z tego wycfania, bo to roznie z tym bywa. Silnik powienno się docierac na roznych obrotach, nie na samych niskich i nie na wysokich, musza byc zroznicowane zeby ten silnik pozniej byl elastyczny w miare. Podczas jazdy jak jedziesz to czasem daj gazu więcej wkrec go trochę na obroty i odpusc, nie zamulaj go i tez nie przesadzaj. Tematow dot. docierania jest cale multum takze opcja szukaj i do dziela.

Anonimowy

Jak kupiłeś cylinder + tłok + pierścienie za 89zł gdzie sam tłok dobry kosztuje ponad 120zł to pomyśl jaki materiał musiał być użyty te pierścienie to prawie jak papier pewno xd

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie