Pierścień segera

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Pierścień segera

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kiler Kiler 3 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kiler
    Kiler
    Użytkownik

Witam.
    Czy istnieje jakiś wzmocniony pierścień zabezpieczający półksiężyc do skutera z silnikiem 139qmb? Już po raz któryś ześlizguje mi się ten pierścień.Macie jakieś pomysły co zrobić aby on nie wypadał ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może masz wypracowane inne elementy z którymi współpracuje – rowek w którym siedzi czy coś.. albo jest z marnego materiału i się odkształca.
    Spada ci wciąż ten sam czy któryś z kolei?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe Kiler
    Kiler
    Użytkownik

Niedawno kupowałem cały nowy komplet półksiężyc,zabierak tuleja i wszystko nowe i spada.A jaki byś mógł inny pierścień polecić ? wymiary to chyba 14mm.Na początku dałem stary pierścień i spadał, później nowy trochę potrzymał i znowu to samo.

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Kiler Kiler.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 4 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Kiler Kiler.
    Zdjęcie profilowe Kiler
    Kiler
    Użytkownik

Wczoraj wszystko zdejmowałem,czyściłem i zauważyłem, że półksiężyc miał luz na tej tulejce w której się obraca więc go wymieniłem lecz problem dalej jest.Na starym półksiężycu jak trochę mocniej postukam ręką to wypada pierścień a na nowym półksiężycu praktycznie od razu spada.Wszystko testowane na nowym segerze.Seryjny półksiężyc wytrzymał sporo kopania a nowy wytrzymał zaledwie 2 miesiące i teraz nie wiem jaki kupić półksiężyc dobrej jakości.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie