Picie wody pod szkołą w butelce po piwie :)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Picie wody pod szkołą w butelce po piwie :)

Ten temat zawiera 94 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 95 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Mam zamiar 1 września z kumplami skoczyć pod naszą dawną szkołe, nalać wody do pustych butelek/puszek po piwie i pić pod szkołą.
    Mieliśmy w tej szkole wiele przypału z policją, dlatego jesteśmy pewni że dyrek zadzowni na policję że pijemy pod szkoła.
    Tak naprawde to będzie woda,więc policja nam nic nie powinna zrobić, prawda? 🙂

Anonimowy

nie powinni przecież nic złeego nie robicie apropo dobry pomysł 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Piwo sobie gdzieś źlejemy to będzie na później;]

Anonimowy

zlejecie sobie gdzieś piwo na późnieją?. Żal, będzie któryś w stanie wypić potem te siki 😆 🙄

Anonimowy

ciepłe niegazowane piwo to trucizna :573:

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

lepiej wypić i poczekać aż wyparuje żeby w razie przypału pały się nie miały do czego czepiać ani żeby nie zalatywało piwkiem ani nic ;D

Anonimowy

dzień wcześniej najlepiej skosztować 😀 Żeby w razie co na badaniach nie wykazało xD

Anonimowy

corey93 napisał:

zlejecie sobie gdzieś piwo na późnieją?. Żal, będzie któryś w stanie wypić potem te siki 😆 🙄

Uruchom mózg, jeśli źleję do innej butelki którą zakręcę to mi wygazuje? Zaraz padne ze śmiećhu:]

[ Dodano: 08-08-2009, 23:54 ]

jacob555 napisał:

ciepłe niegazowane piwo to trucizna :573:

Wydawało mi się że wymyślili coś takiego jak lodówka.

Anonimowy

A nie lepiej wypić najpierw? 😀 To co masz wypić jutro, wypij dzisiaj 🙂

Anonimowy

Uruchom mózg, jeśli źleję do innej butelki którą zakręcę to mi wygazuje? Zaraz padne ze śmiećhu:]

Grzeczniej trochę… 🙄 ta… źlej do butelki, zakręć i wypij to sobie np. po 6h, nawet łyka nie wypijesz 😆 :573:

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 95 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie