Piagiio NRG pytanie (dlaczego taki wolny)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Piagiio NRG pytanie (dlaczego taki wolny)

Ten temat zawiera 12 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam jestem posiadaczem piaggio NRG EXTREME rok 2000. Moj kolega rowniez ma PIaggio rok 2002 takie samo jak moje praktycznie niczym się nie rozni poza osiagami moj 75km/h jego 110km/h przekladalem caly jego naped sprzeglo wariator pasek… wyczyscilem gaźnik, myslalem ze to moze tłumik mialem stary zakrecony do dolu nie wiem jak dalej to opisac. odcialem czesc nic to nie zmieńilo wiec sprobowalem jazdy bez tłumika i wciaz bez zmian. czego to moze byc wina proszę o pomoc

Zmieniłem nazwe tematu i przenosze do serwisu następnym razem uważaj gdzie dajesza temat // wrona

Anonimowy

diki3121 napisał:

jazdy bez tłumika

w 2t tłumik jest bardzo wazny , jezda bez pogarsza tylko osiagi

opcji jest wiele
    -regulacja (pomimo identycznych części itp regulacja może wyglądac nieco inaczej)
    -cylek się przyciera
    -może masz jescze gdzieś blokade np na module
    -może pasek albo sprzęgło jest zużyte

opcji jest naprawde wiele

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

o co chodzi z regulacjaż

Anonimowy

Jest to dobór odpowiednich rolek, sprężynek i sprężyn a także poprawna regulacja gaźnika .. dużo z tym roboty od razu mówię 😉

Anonimowy

Moze ma ktos jakis poradnik gotowy byl bym wdzieczny

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

na regulacje napędu gotowca nie znajdziesz.. tu trzeba metodą prób i błędów… co za tym idzie ogromna kasa 😀 za 2 tyg. bede 60km od Ciebie 😀 chcesz to wpadaj do sławatycz 😀 to się pobawi 😀

Anonimowy

Jest temat podklejony o regulacji, poczytaj, popytaj i gra :mrgreen:

Anonimowy

kolego. 110 seryjny skuter nie pojedzie. Kolega zapewne ma cylinder sportowy jakiś zalożony

Anonimowy

Licznikowe wszystko jest możliwe xD

Anonimowy

bez kitu teraz zaskoczyłem , jeżeli to są seryjne skutery to nie pojedzie 110 za chuja 🙂

i wtedy twoj licznik pokazuje realna predkosc a jego sooolidnie przekłamuje

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 13 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie