Piaggio ZIP SSL25 Mofa – Only 50km/h ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Piaggio ZIP SSL25 Mofa – Only 50km/h ?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam Czy da się wydusić coś więcej jak 50km/h z Zipa ? Mam wersje Mofa ale cylinder jest 50cm3 ( czy tam 49 …. ) Blokady wszystkie znaje się pościągane mam tzn. tak mi się zdaje ; > myślę nad zmianę rolek bo mam już wytarte na maxa ale nie wiem jaką wage wybrać … Mam dość nietypowy rozmiar a mianowicie 17×13,5 Proszę o pomoc.

Anonimowy

Nie możliwe :S że tak wolno jaki zip ? Powinien do ~80km/h lajtem jak LC. Mofa ma blokade wszędzie moduł , wario itp.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

jak LC…. ale to nie jest wersja SP. te zipy (chyba mowimy o tym dosc starym) jada te 65…. zmień rolki, zobacz co będzie, bo jeśli sa mono wytarte, mogą być przyczyną.

Anonimowy

To jest ten pierwszy ZIP – 1T Wersja SSL25 Mofa – z niemiec 🙂 Gdzie ma niby tą blokade na wario ? Podkładki tam ładnej już niema … Jaki ciężar rolek wybrać tak żeby było dobre ? Aha i jaki moduł wybrać tak żeby działać ??

Anonimowy

Rolki jak dasz cięższe to to stracisz na speedzie 😛 a tego chyba nie chciamy :-/

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

Anonimowy

Pamiętaj, że to mofa, są różne nietypowe „blokady” …. dacjano w Vivce miał ich 11, ja w BWS 7…. wiec możliwe, że coś jeszcze zostało…. Rolki nie wiem jak oryginalnie były (sprawdź a tabeli) ale 6,5-7,5 moga byc odpowiednie.

Anonimowy

Tak w ogóle to rolki nie powiny był 16×13 to mojego ZIPa ? Czy to że są 17×13,5 to nie przez to że to Mofa i się jakoś blokują ? [ Dodano: 2008-07-01, 13:50 ] Pojutrze będą rolki więc się zobaczy 😀 [ Dodano: 2008-07-02, 14:40 ] Nom …. dzisiaj przyszły rolki i jest gorzej jak było ;/ Zbiera się 5 razy wolniej od starych rolek i idzie równiótkie 50km/h Wogole mam wrażenie że stare rolki były lżejsze ;/ Skuter wchodzi na „fajne” obroty dopiero przy ponad 35km/h Co jeszcze jest nie tak ?? Wymięcie wszystkie blokady poza: tłumikiem, króćcem, podkładkę na wario, ciężkimi rolkami Mam pytanie jeszcze luknijcie na to zdjęcie: http://www.gilera-runner.com/Vario/vario5.jpg Jak jest ten pierścionek podpisany jako DISTANZRING To ja mam takie coś ale nie w tym miejscu tylko za wariatorem Na tym zdjęciu ten pierścionek jest przed wariatorem a ja mam takie coś za wariatorem – to tam ma być ??

[ Dodano: 2008-07-07, 11:34 ]
    Już wiem co jest grane w moim skuterze …. Dzisiaj rozkręciłem gaźnik i króciec i co się okazało ? Gażnim mam 10 albo 11 mm i jak to ma chodzić dobrze 🙁 Króciec rozwierciłem na trochę więcej jak 11 mm ale to nic nie dało

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie