Piaggio Zip by michasekk :) NOWE FOTY I...>>>>

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Cześć, chciał bym wam przedstawić mojego Piaggio Zip RST z 99r 🙂 . Gdy kupiłem skutera jakieś 4 lata temu jego v-max wynosił 70-75km/h. Tydzień po tygodniu było co raz gorzej. W końcu doszło do 60km/h i postanowiłem zrobić szlif cylka. i tak jeździłem sobie do bieżącego roku. Ogólnie skuterek jest bardzo fajny, to foto z zimy.

Znudziło mnie to więc po dłuższym zastanowieniu się zacząłem go trochę podrasować. Pierwszym zakupem był wydech tecnigas next-r i rolki malossi 6g. Zyskałem na tym 20km/h więcej i super przyśpieszenie 😉 .

Skuterek na razie wygląda tak

ale już zbliża się paczka od Mielocha więc będzie się trochę zmieniać 🙂

Zapraszam do komentowania 🙂

Narazie to malutki początek 😳

Anonim
    Gość

No nieźle się zapowiada, rozpisz się bardziej o aktualnym stanie tuningu mech. jak i optycznego, co planujesz i trochę więcej o skuterze.
    A foty lepiej daj poprzez [img] 😉

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

ja bym z tych kierunków zrobił , światła soczewkowe albo chociaż zwykłe

Anonim
    Gość

Teraz przedstawię wam moją skromną aczkolwiek cieszącą oko paczkę od mielocha i kilka innych nowych rzeczy 🙂

Jej zawartość to:
    Gaźnik dellorto 17,5
    Sprężynki Top Racing +30%
    Uszczelka wydechu Hebo

Nowa opona Vee Rubber 90/90 10 trochę wąska ale chciałem mieć jednakowej firmy i jednakowy bierznik, przez ten sezon się polata na nich. Może Piaggio doczeka się 120/80 10 😉

Nowy kranik podciśnieniowy 🙂

A to fota przed tuningiem, Gilera wymięka 🙂
    Który ladniejszy?? 😀

Anonim
    Gość

szczerze to gilera ładniejsza , ale jak zrobisz cos z tą okropną kierownicą ( przez to stalker ładnieszy) to będzie bomba:D

Anonim
    Gość

masz na myśli kiere bmx??

Anonim
    Gość

tak , kierka bmx by się przydała , mechanika fajna jak na taki lekki skuterek jeszcze tylko wario i może sprzęgło i bedzia gites.Z optyki możesz przenieść lampe i kupić kiere , dać białe kierunki , zmienić filtr powierza ( na seryjny tylko jakiś mniejszy np. od nowych Giler), ryfle , ściągnąć tylni błotnik , pomalować na jakiś jaskrawy kolor i będzie Kozak

Anonim
    Gość

michasekk napisał:

masz na myśli kiere bmx??

owszem i tak jak ci powiedziałem z kierunków zrób światła , daj białe klosze od kierunków , mocniejsze żarówki i podłącz pod światłą , a kierunki jakieś małe kupisz i dasz gdzie indziej

Anonim
    Gość

wrona napisał:

daj białe klosze od kierunków , mocniejsze żarówki i podłącz pod światłą , a kierunki jakieś małe kupisz i dasz gdzie indziej

To będzie badziewiasto wyglądać, daj lampe od Sr’ki i będzie good

Anonim
    Gość

Właśnie filtr muszę zmienić bo ten orginał szpeci zipka, może będzie pasował od tej gilery 🙂 Kiery nie będę zmieniać bo ta mi się podoba 🙂
    Ale co do tuningu jedziemy dalej 😉

Tak, to właśnie goły zip 😛

Fotki przekładni

Na nowych sprężynkach 🙂

Komentujcie i dawajcie jakieś propozycje do podrasowania mojego zipka 😉
    Lece składać do dalej

[ Dodano: 05-05-2009, 18:29 ]
    Piaggio Już złożony i śmiga 😉 Tylko jest jeden problem bo jak jadę 90km/h to tak jak by paliwa nie dostawał przez 2 sek i dalej znowu nabiera prędkości przez 10sek i znowu takie przerywanie. Czy to może być przez małą dyszę??
    A tu mała drobnostka optyczna 😀

Aha bym zapomniał o najwarzniejszym 🙂 Nagrałem krótki filmik OGL¡DAJCIE I DORADZAJCIE :mrgreen:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!FILM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=Cv2399tQ2TE&feature=channel_page

Anonim
    Gość

ładnie się dość wkręca 🙂

Anonim
    Gość

ładnie idzie jaki ogółem V-max?

Anonim
    Gość

michasekk napisał:

bo jak jadę 90km/h to tak jak by paliwa nie dostawał przez 2 sek i dalej znowu nabiera prędkości przez 10sek i znowu takie przerywanie.

moze byc ale ja bym tez sprawdźil swiece… Mialem podobnie w speedzie

Anonim
    Gość

tak to też może być świeca , albo rolki masz kancite , ale dysze też sprawdź

Anonim
    Gość

Rolki są nóweczki małossi, dysza może być trochę mała bo tylko 79 :-/ . hmm Świeca ma już rok i właśnie ona może być tego przyczyną.
    Najwięcej jechałem nim 95km/h z lekkiej górki. Teraz jest niewyregulowany i leci 90km/h(licznikowe). Jak go wyreguluje to zrobię lepszy filmik 🙂

Może macie jakieś fajne pomysły na zmieńienie tyłu zipkaż?

Anonim
    Gość

Fajny Zippek ;P Fajnie że go tuningujesz, i fajnie się wkręca ;D sprawdź v-max gps’em jeśli masz taką możliwość, bo jestem tego ciekaw 😛

Anonim
    Gość

mateuszpasiu napisał:

Fajny Zippek ;P Fajnie że go tuningujesz, i fajnie się wkręca ;D sprawdź v-max gps’em jeśli masz taką możliwość, bo jestem tego ciekaw 😛

Postaram się sprawdźić 🙂

[ Dodano: 06-05-2009, 17:53 ]
    Elo, kupiłem dziś świecę i teraz trochę mniej przerywa ale jeszcze jest coś nie tak 🙁 Co to może być??

Foto świeczki

Anonim
    Gość

przewód fajka cewka

Anonim
    Gość

Siema, dawno mnie tu nie było, ostatnio wpadło mi trochę kasy i dziś przyszłą do mnie mała ale całkiem fajna paczuszka do mojego zipka :):)

W skład jej wchodzi
    -Filtr Revo s-type
    -Krócieć Tec
    -Rolki 5,5g RMS
    -3 dysze Główne dellorto 85, 90, 95
    -Fajka RMS
    -Smycz mielocha:)

No to tyle 🙂 komentujcie i oceniajcie 🙂 Prace trwają

Anonim
    Gość

Fajnie, że tak powoli sobie coś z nim grzebiesz 🙂 Planujesz coś z optykiż

Anonim
    Gość

Powoli i to bardzo, teraz wakacje są to mam spokój z tą szkołą, hmm z optyki to już nie mam tego debilnego filtru powietrza, będzie przedłóżka amora, i jakoś nadkole chce zrobić ale w tym piaggio trochę trudno. Może wy macie jakieś pomysły??

Anonim
    Gość

możesz dać białe klosze kierunkowskazów , wymienić lusterka na F1

Anonim
    Gość

Nie m białych kloszy do niego:( z lusterkami będę musiał pomyśleć. Filtru jednak nie będzie ponieważ stracił na przyspieszeniu i v-max po mimo dlugich regulacji…

Anonim
    Gość

kup seryjnu filtr od peugeota jest duuużo mniejszy 💡

Anonim
    Gość

ale raczej nie będzie pasować… Kupił bym od nrg mc3 chyba tam są takie malutkie i długie, to ładnie wygląda 🙂

[ Dodano: 29-07-2009, 22:00 ]
    ODKOOOOOP

Siema, zamówiłem kilka nowych części do piaggio 🙂

Czy wie ktoś po co ta blaszka na wario i czemu ona służy?? Dodam że rolki miałem w smarze..

No i jednak sprężynki HEBO nie będą pasowały a szkoda;/

No i na nowych sprężynkach, tylko jeszcze muszę jutro zabespieczenia kupić i wsio zrobione 🙂

No i to tyle, może ktoś jest chętny na te sprężynki i filtr revo??

Anonim
    Gość

no coś tam się ruszyło w końcu 🙂

Anonim
    Gość

Ta blaszka zapobiega wypadnieciu tego talerza i rolek. Co do tych rolek w smarze to nie którzy tak robią by niby się mniej zużywały no i jak nasmarujesz to będzie tez efekt trochę lżejszych rolek

Anonim
    Gość

Aha, dzięki Siwy 🙂 A mam jedno pytanie co do regulacji, teraz skuter już nie ma muła na początku rusza płynnie i jest w miarę ok ale u kolegi w gilerze jak daje gazu to aż rwie a umnie jest takie płynne przyspieszenie… Czy jakaś centralka to załatwiż?

Anonim
    Gość

No zipek niczego sobie! 😆 Trochę mało z mechaniki chyba 🙄
    Ja bym raczej nie zmieniał koloru bo taki czarny jest ładniutki 😛
    Co do świateł to na necie widziałem coś takiego:

pozdrawiam i życzę powodzenia w pracach nad Zipkiem 😉

Anonim
    Gość

o kurwa kooozacki ten przod zipka… lepiej mi się widzi niz speed wez to usun bo kompleksow dostane sprzedam speeda i takie cos podobnego zrobie ;))

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button