PIaggio zip 50 4t VIta Cola, poprawianie osiągów

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Piaggio, Gilera, Aprilia PIaggio zip 50 4t VIta Cola, poprawianie osiągów

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Igdorsh Igdorsh 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kubcio77
    kubcio77
    Użytkownik

Witam, posiadam sprowadzonego z Niemiec Piaggio Zip 50 4t r. 2008 edycji „Vita Cola”- wersja, której chyba w Polsce nie sprzedawano,ale chyba nie różni się od tych zwykłych.Mój skuter jedzie max 55-58 km/h.
    Chciałbym żeby jechał szybciej i łapał wyższe obroty, dostałem razem z nim dokumenty itp oraz srebrny pierścionek,który jest na 90% zdjęty z wario. Jest też złota śrubka, to chyba blokada gaźnika, jego nie jestem w stanie odkręcić bo starłem śruby ;/.Gdzie mogą być blokady?Czytałem coś o module zapłonowym, jeśli to on to czy jest sposób na oblokowanie czy trzeba nowy?

Zdjęcie profilowe belebele
    belebele
    Użytkownik

Można odblokować moduł, ale chyba lepiej kupić nowy, bo one ponoć poprawiają osiągi względem seryjnych odblokowanych.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    kubcio77
    Użytkownik

Bawił się ktoś z tym modułem?Ktoś coś jeszcze zmieniał?Tłumik jest blokowany?

kubcio77
    Użytkownik

Kupował ktoś odblokowany?jakie polecacie?

Zdjęcie profilowe Nick3y
    Nick3y
    Użytkownik

Wpisz na allegro moduł odblokowany Piaggio Zip 4T i tyle ;D

—————————————————-
    Zipp New Vapor 2012
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/lusterkop.gif/][IMG]http://imageshack.us/a/img717/1857/lusterkop.gif[/IMG][/URL]

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    kubcio77
    Użytkownik

Wyobraź sobie, że próbowałem 🙂 Widziałem tylko moduły firmy Langfang kunsan(jakoś tak)..Orientuje się ktoś co do blokady w 4t? Bo ze sklepu napisali że w.w firma nei blokuje modułów…

Zdjęcie profilowe meteuszj14
    meteuszj14
    Użytkownik

Ja kupiłem moduł do Piaggio Zip 50 4T firmy Langfang Kokusan i teraz skuter nie wchodzi mi na wysokie obroty- moduł zablokowany. Dzwoniłem do sklepu i okazało się że zablokowany, można go odblokować przez nacięcie go z boku, ale nie wiem czy ryzykować.

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

na wydechu jest blokada ale jak ją ściągniesz to stracisz chomologację

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe Torbi
    Torbi
    Użytkownik

Ja ryzykowałem przecinając ten moduł . nic trudnego . ;d

Zdjęcie profilowe Igdorsh
    Igdorsh
    Użytkownik

odblokuj modul, wariator kup malossi multivar, i ja jeszcze wybebeszyłem wydech nie wiem czy coś daje ale dzwiek na pewno, taki basowy. Jedzie mi 75-80 km/h.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie