Piaggio ZIP 50 4T – kierunkowskazy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Piaggio ZIP 50 4T – kierunkowskazy

Ten temat zawiera 29 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe burza burza 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam
    Mam problem, dotyczy on Piaggio ZIP 50 4T. Nie migają mi kierunkowskazy. Przyczyną miałby być chyba przyrywacz. Tylko gdzie on jestą Bo nie umiem go znaleźć. Jeśli go nie ma przyczyną będzie regulator napięcia. Prawdaż

Anonimowy

przerywacz musi być i najczęsciej w chnolach , jest w obudowie kierownicy , duża czarna kość , czasem okrągłe , jak nie to pod czacha

Anonimowy

„chnolach”to znaczy chinolach? Ja mam włoski skuter. Kabel którym doprowadzane jest napięcie do przełącznika kierunkowskazów(prawy czy lewy) biegnie od regulatora napięć i o nic nie zaczepia po drodze.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.

Anonimowy

sorry źle doczytałem , przeczytałem tylko zip 4t to mi się posrałoz zippem .. 🙄

przerywacz jest za przełącznikiem nie przed

Anonimowy

Za przełącznikiem kable idą prosto do lamp i deski rozdzielczej (kontrolki kierunkowskazów).
    Cytuje:
    „przerywacz jest za przełącznikiem nie przed” czyli są dwa przerywacze? Bo od przełącznika wychodzą 2 kable(kierunkowskaz lewy i prawy) i wchodzi jeden ten który idzie od regulatora napięć.

A jeśli kupiłbym przerywacz elektroniczny i podłączył go między regulator napięcia, a przełącznikiem? To by działało?

Anonimowy

… zonk , normanie idzie gruby kabel od przełączników , który rozdziela się na liczniki itp i jeden troszkę grubszy zakończony kostką idzia to przerywacza i dopiero od przerywacza ( też z tej kostki) wychodza na lewo i prawo , tak mi się wydaje , bo nigdy specialnie na to nei zwracałem uwagi , wiem gdzie mam przerywacz które kable są od kierunków , ale tak naprawde w którym miejscu w instalcji znajduje się przerywacz to nigdy się temu nei przyglądałem , poszukaj schematu elektryki , w innych p/g powinna być podobna

Anonimowy

Rozrysowałem to:

Mógłbyś na tym zaznaczyć gdzie on jestą
    A jeśli chodzi o to co się pytałem w poprzednim poście(przerywacz elektroniczny), to zadziałaż

Anonimowy

mateuszj14 napisał:

A jeśli chodzi o to co się pytałem w poprzednim poście(przerywacz elektroniczny), to zadziałaż

nie wiem

ale w ogóle dziwnie w chuj to masz zrobione nie wiem nie pomogę ci , ktoś inny niech się wypowie

Anonimowy

A jeśli kupiłbym przerywacz elektroniczny i podłączył go między regulator napięcia, a przełącznikiem? To by działało?

Anonimowy

nie wiem czy jak będzie przed przelacznikiem to czy caly czas nie będzie dostawal napiecia ( a to mu na pewno nie sluzy ) ale obwod do momentu wlaczenia kierunku jest chyba otwarty , wiec nie powinien

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie