Piaggio ZIP 50 4T - kierunkowskazy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam
    Mam problem, dotyczy on Piaggio ZIP 50 4T. Nie migają mi kierunkowskazy. Przyczyną miałby być chyba przyrywacz. Tylko gdzie on jestą Bo nie umiem go znaleźć. Jeśli go nie ma przyczyną będzie regulator napięcia. Prawdaż

Anonim
    Gość

przerywacz musi być i najczęsciej w chnolach , jest w obudowie kierownicy , duża czarna kość , czasem okrągłe , jak nie to pod czacha

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Anonim
    Gość

„chnolach”to znaczy chinolach? Ja mam włoski skuter. Kabel którym doprowadzane jest napięcie do przełącznika kierunkowskazów(prawy czy lewy) biegnie od regulatora napięć i o nic nie zaczepia po drodze.

Anonim
    Gość

sorry źle doczytałem , przeczytałem tylko zip 4t to mi się posrałoz zippem .. 🙄

przerywacz jest za przełącznikiem nie przed

Anonim
    Gość

Za przełącznikiem kable idą prosto do lamp i deski rozdzielczej (kontrolki kierunkowskazów).
    Cytuje:
    „przerywacz jest za przełącznikiem nie przed” czyli są dwa przerywacze? Bo od przełącznika wychodzą 2 kable(kierunkowskaz lewy i prawy) i wchodzi jeden ten który idzie od regulatora napięć.

A jeśli kupiłbym przerywacz elektroniczny i podłączył go między regulator napięcia, a przełącznikiem? To by działało?

Anonim
    Gość

… zonk , normanie idzie gruby kabel od przełączników , który rozdziela się na liczniki itp i jeden troszkę grubszy zakończony kostką idzia to przerywacza i dopiero od przerywacza ( też z tej kostki) wychodza na lewo i prawo , tak mi się wydaje , bo nigdy specialnie na to nei zwracałem uwagi , wiem gdzie mam przerywacz które kable są od kierunków , ale tak naprawde w którym miejscu w instalcji znajduje się przerywacz to nigdy się temu nei przyglądałem , poszukaj schematu elektryki , w innych p/g powinna być podobna

Anonim
    Gość

Rozrysowałem to:

Mógłbyś na tym zaznaczyć gdzie on jestą
    A jeśli chodzi o to co się pytałem w poprzednim poście(przerywacz elektroniczny), to zadziałaż

Anonim
    Gość

mateuszj14 napisał:

A jeśli chodzi o to co się pytałem w poprzednim poście(przerywacz elektroniczny), to zadziałaż

nie wiem

ale w ogóle dziwnie w chuj to masz zrobione nie wiem nie pomogę ci , ktoś inny niech się wypowie

Anonim
    Gość

A jeśli kupiłbym przerywacz elektroniczny i podłączył go między regulator napięcia, a przełącznikiem? To by działało?

Anonim
    Gość

nie wiem czy jak będzie przed przelacznikiem to czy caly czas nie będzie dostawal napiecia ( a to mu na pewno nie sluzy ) ale obwod do momentu wlaczenia kierunku jest chyba otwarty , wiec nie powinien

Anonim
    Gość

A migacze będą działać?
    Czy ten będzie dobry?
    Przerywacz – allegro
    A czy przerywacz samochodowy będzie działać?

Anonim
    Gość

zwykły ze szrotu od poczciwego malucha wymontuj i będzie chodzic 😉 mialem to w tph

Anonim
    Gość

Był umnie fachowiec(sąsiad). Powiedział, że to wina regulatora napięć(2 osoba mi już to powiedziała). Wystarczy wymienić. Może ma ktoś na sprzedaż? Jak uda mi się go kupić to będzie dobrze. A jak nie to pozostaje mi tak jak kolega wyżej. Wyjdzie to taniej, ale dobrze by było regulator wymienić.
    Bardzo wam Dziekuję za okazaną pomoc.
    Napiszę jak będe coś wiedział.

Anonim
    Gość

kup z rozbiorki moto, tylko musi byc dokladnie od zip 50 4t. a jak chcesz nowe to wald o smugglera

Anonim
    Gość

mam małe pojecie o elektryce ale jak to może być regulator napięcię? skoro nigdzie nie ma, przrywacza , to logiczne czego wina , mogła by być taka opcja że regulator podaje za duzo prądu i wtedy swieci się na stałe , ale przy tym przeważnie pali się przerywacz

nawet gdyby okazał to się regulator , to bez przerywacza będzie cały czas taki sam efekt , chyba że przerywacz i regulator są ze sobą połączone .. ale bardzo w to wątpie , nie widziałem jescze nigdy czegoś takiego ,

Anonim
    Gość

Przerywacz może być w nim. Przerywacza nigdzie indziej nie ma.

Anonim
    Gość

a wczesniej chodzily normalniż jak nie to sam sobie odpowiedziales z powinien byc a go nie ma. A jeśli wczsniej normalnie chodzilo to znak ze widocznie ten regulator jest walniety. A w przelacznikach lub gdzieś z boku nie ma przerywaczaż

Anonim
    Gość

Nie wiem czy tak było na początku, bo kupiłem już taki. Zadzwonię i się spytam gościa. Instalacja jest nienaruszona. W przełącznikach i z boku nie ma. Ten przyrywacz przecież nie ma w rozmiarze nano.
    To jest shemat elektroniki:
    http://shotgallery.net/Piaggio/SKMBT_C25008092414441.pdf
    Z niego też wynika, że przerywacza nie ma.

[ Dodano: 10-03-2011, 17:07 ]
    Kupiłem przerywacz(ele ten nie elektroniczny). Wszystko działa jak należy.
    Dziękuję wam za okazaną pomoc

Mam jeszcze jedno pytanie.
    Kiedy mam sprawdźić poziom oleju?
    Jak jest na stopce, czy bez stopkiż

Anonim
    Gość

Nie dam se głowy uciąc ale na logike:
    A jak jest w czasie jazdy ? Przeważnie jedziesz prosto a nie przekrzywiony jak na stopce więc poziom oleju też raczej sprawdzać na prosto.
    A i zdaje mi się że trza najpierw silnik rozgrzać przed sprawdźeniem… chyba 😀
    Niech ktoś napisze poprawę na cały ten post jak jest błędny 🙂

Anonim
    Gość

własnie nie , silnik za zimno i gdzieś na czyms prostym musi stać , bo po pracy jest rorzygany wszedzie a musi wszystko scieknąć

Anonim
    Gość

No wiesz lepiej się zapytać, niż coś źle zrobić.

Anonim
    Gość

owszem

Anonim
    Gość

na centralce i na zimnym zeby olej z calego silnika splynal do miski olejowej

Anonim
    Gość

A no czyli z temperaturą się pomyliłem jednak 🙂

A co do centralki to ja już zapomniałem że coś takiego istnieje w ogóle 😛

Ale raczej chodziło Ci o boczną przy pytaniu 🙂

Anonim
    Gość

Bardzo wam Dziękuję
    I powiem szczerze.
    Nie spotkałem się jeszcze na forum z taką aktywnością uzytkowników(pomagacie).
    „Rudy” jesteś z Pawłowic?

Anonim
    Gość

Masz szczescie bo wrocilm na forum i od razu lepsza atmosfera 😀
    Nie no zartuje misiaki :* ale ostatnio się prawie nie udzielalem choc czytalem was z uwaga i poszanowaniem 🙄 🙄

[ Dodano: 10-03-2011, 22:17 ]
    edit 2000 post xD

Anonim
    Gość

Hah forum aktywne a to dobre 😀
    Mamy mało użytkowników (stała ekipa tylko), admin leje na stronę ale my tu mamy swoją rodzinkę i atmosfere i jesteśmy uzależnieni od niego 😀
    Cośtam admin kiedyś pisał, że zmiany będą ostre ale ucichła sprawa :/

Mateusz – Nie. Palowice – „blisko” Rybnika, jeszcze bliżej Żor 🙂

P.S. Mam nadzieję, że zostaniesz na forum 😉 Potrzeba nam nowych użytkowników.

Temat można zamknąć chyba już ?

Anonim
    Gość

jeszcze przesle dla was wszystki cmoka i mozesz zamknac

:***********
    To tak zeby na forum bylo milej ^^

Teraz mozesz zamknac ;D

[ Komentarz dodany przez: RudY: 10-03-2011, 22:32 ]
    Debil 🙂
    Zamkne później bo nie wiem czy Mateusz nie chce jescze czegoś wtrącić/zapytać.

Anonim
    Gość

Zamykamy temat. Zawsze przecież mogę załorzyć nowy temat na tym forum. :mrgreen:
    Oczywiście na forum zostaję, postaram się go odwiedzać jak najczęściej. Przez czytanie tematów każdy się uczy.

Jeszcze raz Wielkie Dzięki

burza
    Uczestnik

witam mam pytanie do autora czy poradził sobie z tymi kierunkowskazami bo ja mam to same znalazłeś ten przerywacz u mnie tez nie ma

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button