Piaggio Xevo 125 stukanie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Piaggio Xevo 125 stukanie

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Malone32 Malone32 2 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Malone32
    Malone32
    Użytkownik

Witam, mam problem a raczej już zabrakło mi pomysłów… Problem polega na tym, że gdy naciskam lub kołyszę tyłem skutera słychać głuche stukanie (można je porównać do dzwięku gdy przesówamy lodówkę i agregat uderza w obudowę), za wszelkie sugestie będę wdzięczny…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

śrubokręt w kufrze ci lata luzem. no bez żartów chłopie…
    masz coś luzem, na czymś masz luz (oś koła, zawieszenie silnika, kufer, kanapa, może plastiki odkręcone od ramy.. może rama ma pęknięcie. Nawet nie piszesz skąd ten dżwięk sie wydobywa a my to mamy ci podpowiedzieć?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Malone32
    Użytkownik

Kufer, siedzenie, owiewki pozdejmowane, próbowałem odkręcać naprzemian amortyzatory i bujać na jednym ale dalej to samo, wahacz silnika w bdb stanie, przebieg skutera to 8 tys więc nie jest jakiś dobity…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ale skąd jest dzwięk? ty kołysz a ktoś nie słucha. czasem pomaga stetoskop – przykładasz w różnych miejscach i wyłapujesz skąd jest najmocniej. Tak sie osłuchuje silniki

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Malone32
    Użytkownik

Dżwięk dochodzi jakby od zawieszenia tylnego, na pewno nie od zawieszenia silnika, w dobie wirusa niestety nie mam osoby która mogła by mi kołysać skuterem, czy jest ewentualnie możliwość jakoś sprawdzić amortyzatory? Bo na stacji diagnostycznej chyba nie za bardzo…

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie