Piaggio x9 problem z immo

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #641950 Reply
    Psycholog
    Uczestnik

Witam wszystkich, nabyłem ostatnio Piaggio x9 który ma zgubiony kluczyk, po rozebraniu stacyjki i próbie odpalenia bez kluczyka rozrusznik kręci ale silnik nie odpala, niestety okazało się że to wersja z immo, moje pytanie brzmi następująco: czy zna ktoś sposób lub posiada jakiś schemat instalacji żeby odpalić silnik poza komputerem? nie chce inwestować w kompa bez immo bo nie wiem czy silnik jest sprawny, wszelkie informacje będą pomocne, pozdrawiam.

#641951 Reply
    Wombat
    Moderator

nie odpalisz silnika. musisz mieć albo cdi bez immobilizera albo cdi ze sparowanym kluczykiem.
    po to dokładnie jest immobilizer a nie po to żeby go ominąć jednym drucikiem mając schemat.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#641973 Reply
    Psycholog
    Uczestnik

jak nie odpale? jeżeli sprzedawane są gołe silniki na swapa i jakoś je ludzie odpalają bez instalacji to raczej da się to wykonać.

#641974 Reply
    Wombat
    Moderator

po prostu mają własną instalacje – z immo lub bez – bo to bez znaczenia jeżeli mają komplet.
    I raczej silnika do swapa sie nie odpala jeżeli nie jest jeszcze zamontowany w pojeździe ze sprawnym osprzętem.
    Jak sobie zorganizujesz moduł, cewke, akumulator, ożenisz to z prądnicą w silniku to też odpalisz.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Piaggio x9 problem z immo
Twoje informacje:

Back to top button