Piaggio x9 licznik elektroniczny

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Piaggio, Gilera, Aprilia Piaggio x9 licznik elektroniczny

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe wuja69 wuja69 4 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #298996 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe marvit
  marvit
  Użytkownik
  • Postów: 1

  na moim liczniku elektronicznym w piaggio x9 125 pojawił się nagle przebieg 99998 i tak cały czas się to wyświetla tryb dzienny nabija kilometry ale po wyłączeniu zapłonu i ponownym włączeniu zeruje się przebieg dzienny ale nadal zostaje 99998

  ________________________
  Tryzmaj się jedngo wątku powielony będzie usuwany
  Paci

  #299002 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe wuja69
  wuja69
  Użytkownik
  • Postów: 128

  W X9 liczniki to porażka konstrukcyjna, jest słabo zabezpieczony przed wodą(pod wyświetlaczem zamont. jest scalak który steruje całą elektroniką),problem ten jest bardzo często spotykany.Był opisywany na forach zagranicznych, ponoć na Tajwanie robiono specjalne nakrywki na cały moduł wyświetlacza.Też miałem X9 ,zdemontowałem cały licznik, wszystkie klawisze wkleiłem na silikon ,poprawiłem mocowanie uszczelek -też silikonem. Naprawa licznika ponoć jest bardzo trudna,zostaje kupno używki-krytyczne jest, by pochodził od tego samego modelu silnika.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Piaggio x9 licznik elektroniczny
Informacje o Tobie: