Piaggio x9 500 evo

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Piaggio x9 500 evo

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #620742 Odpowiedź

  Marian Komornik
  Użytkownik
  • Postów: 7

  Witam, co może być przyczyną tego, że podczas jazdy ostatnio zaświeciła mi się kontrolka od immobilisera, i motocykl po chwili zgasł, i od tego momentu pojawiły się takie problemy jak: po właczeniu zapłonu kontrolka immo raz gasnie a raz nie(jak zgasnie to oczywiscie bez problemowo odpala, a jak świeci to nie ma szans) Nieraz przychodzę rano do garażu, odpala normalnie i jeżdze blisko domu tam i z powrotem, zrobie nieraz 30km i nic się nie dzieje, a czasem jest tak, że odpali zrobie 100m i gaśnie, i tak w kółko. I tu moje pytanie czym to zjawisko może być spowodowane?

  #620746 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 140

  rozładowany akumulator, słabe masy albo niestety padający moduł immo (chyba że masz fart i po prostu coś nie styka na złączkach). W silnikach konstrukcjach piaggio to dość częsta sprawa. Szcześliwie można go obejść lub regenerować.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #620747 Odpowiedź

  Marian Komornik
  Użytkownik
  • Postów: 7

  Obejść to znaczy odłaczyć całkowicie immobiliser?

  #620750 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 140

  obejść znaczy spowodować żeby już nie był przeszkodą przy uruchomieniu.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Piaggio x9 500 evo
Informacje o Tobie: