Piaggio Vespa SLL25 50ccm – Jak zwiekszyc osiagi??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Piaggio Vespa SLL25 50ccm – Jak zwiekszyc osiagi??

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DooOminO DooOminO 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Matiszyna
    Matiszyna
    Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie posiadam skuter Piaggio Vespa SLL25 silnik 50cm3 zastanawiam sie czy jest mozliwosc osiagniecia wiekszych osiagow niz 45 km/h… wczesniej ten skuterek jezdzil zaledwie do 30 km/h jednak bylo troche przy nim kombinowane i jest mala poprawa co nie oznacza, ze jestem z jego osiagow zadowolony hehe. Jezeli ktos z Was ma albo mial ten skuter i udalo mu sie osiagnac jakies lepsze osiagi niz mi to bylbym wdzieczny jezeli byscie sie tym podzielili. Z gory dziekuje za pomoc

Zdjęcie profilowe Matiszyna
    Matiszyna
    Użytkownik

Odswiezam

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe qldiego
    qldiego
    Użytkownik

Witam Cie Matiszyna,mam taki sam problem,otoz zakupiłem nowa Vespe w Holandii i jej predkosc maksymalna to 30km/h.Mozesz mi pomoc i napisac jak rozblokowales swoja Vespe do tych 45km/h? gdzie,co,jak było zablokowane.bede wdzieczny.Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

podstawowe blokady jak w kazdym skuterze..

.. Bez polskich znak’o’w .
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie