Piaggio Typhoon 1996 50cc (rama)

Witam Czy podejdą mi ramy z innych roczników skuterów piaggio typhoon?? ja posiadam rocznik 1996 o pojemności 50cc

Oczywiście. A po co CI inna rama? jeśli jestes z warszawy mogę opchnąc Ci moją, rocznik 1999, stan-brak rdzy i oznak korozji

Jeśli ten sam model, to podejdzie.

Kosik napisał:

Oczywiście. A po co CI inna rama?

Pewnie miał dzwona i rama się skrzywiła :)

Kosik napisał:

Oczywiście. A po co CI inna rama? jeśli jestes z warszawy mogę opchnąc Ci moją, rocznik 1999, stan-brak rdzy i oznak korozji

tylko jest taka sprawa że potrzebuje ramy z papieramy no i ewentualnie jakieś części jak masz to też mogą być :)

niestety nie, jestem z Krakowa :) więc widzę że ciężko będzie choć jestem zainteresowany

no to ja mam ramę z papierami, zarejestrowana..jednak tylko odbiór osobisty ze względu na umowę kupna-sprzedaży natomiast jeśłi interesuje Cię sama rama, to już mniejszy problem, można zawsze wysłac. O cześci pisz na gg 31474447 lub dzwon (pisz na priv) posiadam całe piaggio typhoon na części. ;-)
PS jakbyś znalazł rame od nrg, to tez Ci ona podejdzie, be zobaw :)

ok dzięki wam wszystkim. Widzę że najlepszy portal jaki jest odnośnie skuterów. Logowałem się na innych portalach ale widzę że tam nie ma porządnych ludzi jak tu :D jeszcze raz dzieki

A jaki Wy widzicie problem w tej transakcji, że tak zapytam ? ;-).
Kosik wysyła ramę z kwitem i umową kupna-sprzedaży ( wypełnioną , bez podpisu nabywcy ) do Szefcia, a Szefcio podpisuje umowę i wysyła ją pocztą do Kosika , ot cała filozofia ;-).

właśnie na gg mu to napisałem :) ja też nie widzę żadnego problemu w tym :P

Nadal poszukuje ramy :) pisać :)