Piaggio NRG Power DT 50 dziwne zachowanie silnika?

Wyświetla 1 wpis z $
 • Autor
  Wpisy
 • #190890
  vegetassj3
  Użytkownik
  • 2
  • 3Postów:

  Witam,
  Stałem się szczęśliwym posiadaczem Piaggio NRG Power DT 50 2006r. Nabyłem ten skuter wczoraj i mam pytanie odnośnie jego pracy silnika. Jak widać na filmie skuter nie równo pracuje, słychać powarkiwanie silnika, obroty falują i koło się tylne kręci na postoju. Do tego co jakiś czas skuter zakopci takim dymem jaki widać jest on białawo szary.
  Zauważyłem też, że sączy się olej z tego otworu nad stopką (obok czarnego wężyka)- czy to jest normalne? Sprzedający mówił mi, że jest to wyrównanie ciśnienia oleju pompie? to mój pierwszy skuter 2T dlatego te wątpliwości. Aha łapie on z miejsca dopiero od ~5 tys. czy to normalne w tym Piaggio? Blokady fabryczne, Vmax ~60km/h. przebieg 16tys (skuter serwisowany w warsztacie- właściciel nie znał się na mechanice ale rachunków też nie miał, skuter nie nosi oznak domowego mechanika).
  Podejrzewam konieczność przeczyszczenia i regulacji gaźnika (skuter stał praktycznie nie jeżdżony 6mcy) ale czy to wszystko?
  PS. Ile palą wasze Piaggio bo z tego co widzę to ten lubi sobie wypić a jeżdżę w miarę normalnie bez brawury? i czy ma ktoś instrukcje w PDF do niego?
  Pozdro i szerokości,
  Vegetka 😆

  Poniżej nagranie z nim:
  https://www.youtube.com/watch?v=mE3FVGQlepc

Wyświetla 1 wpis z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button