Piaggio NRG Power 50 (kierunkowskazy padły/zasilanie)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Piaggio, Gilera, Aprilia Piaggio NRG Power 50 (kierunkowskazy padły/zasilanie)

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #640045 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Hannibal
  Hannibal
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam,
  Dojeżdżając dziś do biura projektowego gdzie pracuje na co dzień z uwagi na korki zatrzymywałem się time by time. Zdarzyło się że silnik zgasł sam (kilka razy) z uwagi na potrzebę zatrzymanie się na obrotach postojowych (czasem gaśnie, tak ma). Do sedna, przy jednym zgaśnięciu silnika i szybkim ponownym włączeniu zauważyłem że przestały działać kierunkowskazy, a ponieważ w pracy awaria systemu i musiałem wracać bo wolne to resztę drogi (wielopasmowa w większości) musiałem ustawiać się na pasach używając rąk do sygnalizacji zmiany pasa. DO tego przy próbie włączenia (przy powrocie) nie było zasilania (odpaliłem mechanicznie kopką). Nie wiem co mogło to spowodować ani jak można będzie jak najszybciej przywrócić skuter do dawnej sprawności. Dodam że nigdy wcześniej nic podobnego się nie przydarzyło.
  Pozdrawiam, Dawid

  Myślę że wniesie coś do tematu fakt że światła (krótkie, długie również) działają bez zarzutu. Kierunkowskazy za to w ogóle bez odzewu.
  Akumulator został wymieniony ubiegłego sezonu (japoński, najlepszy dostępny, dedykowany do tego modelu)

  Model: Piaggio NRG Power 50
  Rocznik 2007r. wersja chłodzona cieczą

  #640064 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 281

  sprawdź stan akumulatora i jeżeli ma 12V i odpowiednią moc to sprawdzaj czy zasila to co powinien – czyli klakson, kierunki, rozrusznik.
  A jak nic nie zasila to szukaj przerwy w obwodzie – klemy, bezpiecznik, stacyjka.itd

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Piaggio NRG Power 50 (kierunkowskazy padły/zasilanie)
Informacje o Tobie: