Piaggio NRG Power 50 (kierunkowskazy padły/zasilanie)

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #640045 Reply
    Hannibal
    Uczestnik

Witam,
    Dojeżdżając dziś do biura projektowego gdzie pracuje na co dzień z uwagi na korki zatrzymywałem się time by time. Zdarzyło się że silnik zgasł sam (kilka razy) z uwagi na potrzebę zatrzymanie się na obrotach postojowych (czasem gaśnie, tak ma). Do sedna, przy jednym zgaśnięciu silnika i szybkim ponownym włączeniu zauważyłem że przestały działać kierunkowskazy, a ponieważ w pracy awaria systemu i musiałem wracać bo wolne to resztę drogi (wielopasmowa w większości) musiałem ustawiać się na pasach używając rąk do sygnalizacji zmiany pasa. DO tego przy próbie włączenia (przy powrocie) nie było zasilania (odpaliłem mechanicznie kopką). Nie wiem co mogło to spowodować ani jak można będzie jak najszybciej przywrócić skuter do dawnej sprawności. Dodam że nigdy wcześniej nic podobnego się nie przydarzyło.
    Pozdrawiam, Dawid

Myślę że wniesie coś do tematu fakt że światła (krótkie, długie również) działają bez zarzutu. Kierunkowskazy za to w ogóle bez odzewu.
    Akumulator został wymieniony ubiegłego sezonu (japoński, najlepszy dostępny, dedykowany do tego modelu)

Model: Piaggio NRG Power 50
    Rocznik 2007r. wersja chłodzona cieczą

#640064 Reply
    Wombat
    Moderator

sprawdź stan akumulatora i jeżeli ma 12V i odpowiednią moc to sprawdzaj czy zasila to co powinien – czyli klakson, kierunki, rozrusznik.
    A jak nic nie zasila to szukaj przerwy w obwodzie – klemy, bezpiecznik, stacyjka.itd

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Piaggio NRG Power 50 (kierunkowskazy padły/zasilanie)
Twoje informacje:

Back to top button