Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Chcialbym przedstawić moje Piaggio, które ciągle jest robione xD.
    Na wstępnie skuter kupiłem 1,5 roku temu, zrobiłem 2000tyś km ale była to 50cc, dużo części mialo zjechanych, gaźnik 21mm na serii :/ !. Nadszedł czas na zrobienie tego wszystkiego i jakoś tak zabrałem się za to z ziomkiem który ma nrg full sporta i zrobionego bez lipy.
    Piaggio jest z 2003r sport series, obecnie 12,5 tyś przebiegu. Kupiłem miało 10.
    Tuning:
    Mechanika:
    Wariator : Polini Speed Control
    Sprzęgło : Było Malossi Delta (ale zły rozmiar d.105) Jest RMS ( ten sportowy )
    Gaźnik : Był Dellorto 21mm(sprzedałem) Jest Dellorto 17,5 z dyszą 76.
    Wydech : Gianelli GO. Taki wydech lepszy niż seria do serii 😀
    No i nie zbędne rzeczy do regulacji.
    Optyka :
    Lakier Srebny Metalic
    Felgi Czarny Matt( prawdopodobnie będą połysk )
    Zaciski Brembo Złote.
    Carbonowe wstawki ( zamawiane z s-s. )
    Lampa przód xenon.
    Stopka boczna Buzetti
    Plany:
    Mechanika:
    Jeżeli sprzedam ten wydech, to będzie jakaś next-r, zx. i tyle.
    Optyka:
    Doprowadzenie do laleczki
    Felgi prawdopodnie na czarny połysk
    Zaciski, amortyzator na zółto. nie wiadomo jeszcze.
    Ogólnie dziś zabraliśmy się za robotę z Tomkiem i coś tam będziemy kombinować.
    Na razie trzeba zrobić kilka rzeczy, jak np. linke gazu kupić nową, wyczyścić silnik, podorabiać przewodziki do gaźnika. Po prostu trzeba zrobić żeby na razie go odpalić.
    Na razie brak jako takich fotek jak był w calości. Na razie z dzisiejszych prac.

Na którejś fotce wiadać jak Tomek czyścił Piaggio 😀 Na prawdę wyszło mu to dobrze !
    Porównajcie foty ! xD

To komentujcie, oceniajcie, doradzajcie 🙂

Pozdro kondzio94.

Anonim
    Gość

ładnie wygląda 😉 ladbany widzę.
    ZX bylby lepszy od next-a ;] a i co to za sprzet na 5 foto stoi ?
    jakis chopper?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.
    Anonim
    Gość

ZX gorszy będzie, Next-r lepszy pod względem mocy. Tyle że wyżej kręci, zx niżej. Tak to stoi ojca virago xv535:D

Anonim
    Gość

dlatego moim zdaniem zx lepszy nie kreci tak wysoko jak next co jest zdrowsze dla silnika 😉 a moc podobna osiaga ale przy nizszych obr ;]

Anonim
    Gość

Może i tak 😀 nie wiem zastanowię się nad tym.. Na razie ogarniamy linke gazu 😀 muszę kupić ;d

Anonim
    Gość

kup rowerowa dorob koncowki i po klopoci lutownica stara linka i zwykla rowerowa za 3zl ;]

Anonim
    Gość

Tak też zrobię.. jutro coś wykminie z tym 😀 Ogólnie teraz do środy ogarne prawodopodnie że już będzie chodził.. trzeba pojeździć trochę, obczaić co i jak i chyba zabrać się za optykę.

Anonim
    Gość

wsadź soczewy od gulfa 🙂

Anonim
    Gość

poo co :d mam fajny xenon. który daje rade w ciemności i przy okazji fajnie wygląda . Lampa jest tu przerobiona, pod specjalne żarówki ..

Anonim
    Gość

wrona napisał:

wsadź soczewy od gulfa 🙂

i reflektor od stara

Anonim
    Gość

kondzio94,
    to chyba zę tak

Danielson,

kiedy ja mówiłem poważniie , nie widać w ogóle że coś zmieniane a swieci lepiej

Anonim
    Gość

wrona napisał:

Danielson,

kiedy ja mówiłem poważniie

pokaz mi jak to wygląda bo ciekaw jestem. myslalem ze taki wiesz wieczorny dzolk

Anonim
    Gość
    Anonim
    Gość

mam jakis soczewki z oringami czy jak to się zwie chyba z bmw M5 tej nowej al nie wiem czy pasowac będzie bo to trochę duz…
    a skad mamę zaklad byl z kumplem ze nie zajebie ;D

Anonim
    Gość

Niee, nie bede nic montował, kombinował.. Może z czasem pomyśle nad jeszcze lepszymi żarówkami. Ale na razie wystarcza mi to co mam 🙂

Anonim
    Gość

ty ja w boosterze mialem seryjna to z 8m swiecilo nie narzkalem zamontowalem bixenony taka mega chojnia ze ja pierdooole ;/nic nie oswietlalo tylko poswiata niebieska z 1-2m max swiecilo. wiec w ta droge nie idz

Anonim
    Gość

Mam prośbę. Czy jakiś koks mógłby mi wytłumaczyć jak zrobić polerke? chciałbym zrobić podstawę+rant. ale kurde nei wiem od czego zacząć. A te tematy ” wypoleruj coś sam ” nie czaje ich. może ktoś polerował to dopomoże co i jak.

Anonim
    Gość

usuwasz lakier, zaczynasz najlepiej od 600-800 wodnego i tak jedziesz az do 2500 papier wodny potem filc na wiertarkę i pasta i jazda wykanczanie. papier zmieniasz gdy zauwazysz różnice 😉

Anonim
    Gość

Aha OK. ale jechać każdy papier od 600 do 2500?

Anonim
    Gość

co 200 600 800 1000 itd

edit

po 1000 wsumie tylko 1300 i potem 1500

Anonim
    Gość

choc jest patent dla leniwych. Kupujesz spray do sciagania farb. psikasz dokladnie cala powierzchnie. Po 10-15 minutach myjka cisnieniowa to traktujesz i cala utleniona farba schodzi. po czy bierzesz na wiertarkę takie okragle nakladki nie papier ścierny gabkowe sa ni zuzywaja się najpierw 1000 potem 2000 i na koncu 4000 i nawet pasta polerska nie musisz robic 😉 ja tak polerowalem rame kiedys w x8r i lustro wyszlo po 2000 juz

Anonim
    Gość

no ale przecież trzeba do 2500 😀 to co 1300, 1500 i 2500?

Anonim
    Gość

jak chcesz si babrac papierem to 1000 1500 2000 i 2500 wystarczy. lepiej zrob tak jak ja mowie szybszy efekt i mniejsz się nameczysz chyba z wiertarkę zagrzejesz 😀

Anonim
    Gość

zrobię tak jak napisaleś w ostatnim poście. Ale na razie silnik 😀

Anonim
    Gość

silnika się nie oplaca. przy temp polerka pada szybko. pomaluje ja mam pomalowane dzis się zczailem dopiero ze na czarno mam silnik pomalowany ;D

Anonim
    Gość

ty xD ale chodzi mi o to żeby zrobić żeby no odpalić na razie xD

Anonim
    Gość

kurwa. myslalem ze o polerke silnika…
    sory ide spac juz

Anonim
    Gość

No to chłopaki tak. Linka, gaźnik ogarnięte. zawór, króciec przeczyszczone. Olej z dozownika stary jak świat wyje***(smoła ) i dozownik wypłukany benzynką, wszystko ładnie czysto. Trzeba małą paczuszkę od smuglera zamówić a mianowicie :
    – 2x przewody paliwowe (żólty dla mnie, pomarańcz dla kolegi)
    – pasek pompy wody
    – szpilki do wydech ( dla znajomego )
    jutro/pojutrze pójdę do garażu i bede czyścić wydech tak jak zrobił to Robertus .
    Jak już przyjdą części to składamy wszystko i odpalamy. W 1 kolejności idzie do regulacji gaźnik. Później już trochę się skuter poskłada i będziemy brać się za napęd. Fotki z kolejnych prac na pewno będą 🙂

Anonim
    Gość

Masz i nie stękaj

fajny skuter

Anonim
    Gość

Tak o to właśnie chodziło. Idzie wiosna, lato zaraz wakacje. A jak wiadomo w wakacje największy dopływ $$. Prawdopodobnie jeżeli skuter będzie się dobrze spisywał to dojdzie do niego:
    Cylinder chiński 70cc + porting
    Wydech .. ? jakiż
    Myślałem nad Laserem X-Pro ..
    Możecie mnie wysmiac co do cylindra, ale mial taki chlopaczyna tutaj niedaleko odemnie Lasonik zajmuje się portinigem.. Miał tylki cyl, wyportingował go i śmigało to aż miło. Koszt tego cylka to ok. 130 zł.. + wydech ok. 300zł. Co do portingu.. to sam jeszcze nie wiem. Pożyjemy zobaczymy. Ale ogólnie ciśnie mnie na to 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.