Piaggio Nrg Mc3 LC by kondzio94.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Piaggio Nrg Mc3 LC by kondzio94.

Ten temat zawiera 113 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 6 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 114 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Chcialbym przedstawić moje Piaggio, które ciągle jest robione xD.
    Na wstępnie skuter kupiłem 1,5 roku temu, zrobiłem 2000tyś km ale była to 50cc, dużo części mialo zjechanych, gaźnik 21mm na serii :/ !. Nadszedł czas na zrobienie tego wszystkiego i jakoś tak zabrałem się za to z ziomkiem który ma nrg full sporta i zrobionego bez lipy.
    Piaggio jest z 2003r sport series, obecnie 12,5 tyś przebiegu. Kupiłem miało 10.
    Tuning:
    Mechanika:
    Wariator : Polini Speed Control
    Sprzęgło : Było Malossi Delta (ale zły rozmiar d.105) Jest RMS ( ten sportowy )
    Gaźnik : Był Dellorto 21mm(sprzedałem) Jest Dellorto 17,5 z dyszą 76.
    Wydech : Gianelli GO. Taki wydech lepszy niż seria do serii 😀
    No i nie zbędne rzeczy do regulacji.
    Optyka :
    Lakier Srebny Metalic
    Felgi Czarny Matt( prawdopodobnie będą połysk )
    Zaciski Brembo Złote.
    Carbonowe wstawki ( zamawiane z s-s. )
    Lampa przód xenon.
    Stopka boczna Buzetti
    Plany:
    Mechanika:
    Jeżeli sprzedam ten wydech, to będzie jakaś next-r, zx. i tyle.
    Optyka:
    Doprowadzenie do laleczki
    Felgi prawdopodnie na czarny połysk
    Zaciski, amortyzator na zółto. nie wiadomo jeszcze.
    Ogólnie dziś zabraliśmy się za robotę z Tomkiem i coś tam będziemy kombinować.
    Na razie trzeba zrobić kilka rzeczy, jak np. linke gazu kupić nową, wyczyścić silnik, podorabiać przewodziki do gaźnika. Po prostu trzeba zrobić żeby na razie go odpalić.
    Na razie brak jako takich fotek jak był w calości. Na razie z dzisiejszych prac.

Na którejś fotce wiadać jak Tomek czyścił Piaggio 😀 Na prawdę wyszło mu to dobrze !
    Porównajcie foty ! xD

To komentujcie, oceniajcie, doradzajcie 🙂

Pozdro kondzio94.

Anonimowy

ładnie wygląda 😉 ladbany widzę.
    ZX bylby lepszy od next-a ;] a i co to za sprzet na 5 foto stoi ?
    jakis chopper?

Anonimowy

ZX gorszy będzie, Next-r lepszy pod względem mocy. Tyle że wyżej kręci, zx niżej. Tak to stoi ojca virago xv535:D

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.

Anonimowy

dlatego moim zdaniem zx lepszy nie kreci tak wysoko jak next co jest zdrowsze dla silnika 😉 a moc podobna osiaga ale przy nizszych obr ;]

Anonimowy

Może i tak 😀 nie wiem zastanowię się nad tym.. Na razie ogarniamy linke gazu 😀 muszę kupić ;d

Anonimowy

kup rowerowa dorob koncowki i po klopoci lutownica stara linka i zwykla rowerowa za 3zl ;]

Anonimowy

Tak też zrobię.. jutro coś wykminie z tym 😀 Ogólnie teraz do środy ogarne prawodopodnie że już będzie chodził.. trzeba pojeździć trochę, obczaić co i jak i chyba zabrać się za optykę.

Anonimowy

wsadź soczewy od gulfa 🙂

Anonimowy

poo co :d mam fajny xenon. który daje rade w ciemności i przy okazji fajnie wygląda . Lampa jest tu przerobiona, pod specjalne żarówki ..

Anonimowy

wrona napisał:

wsadź soczewy od gulfa 🙂

i reflektor od stara

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 114 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie