Piaggio NRG mc 2 2002 Montaż alarmu

Witam ,chciał bym założyć w tym skuterze alarm jednak nie wiem czy jest kostka , aby podłączyć alarm. Czy ktoś z kolegów miał do czynienia z tym modelem skuterów? Czy posiada taka kostkę, ze obojętnie jaki kupie z allegro ? Proszę aby się ktoś wypowiedział, kto ma do czynienia ze skuterami

tak wiemy. pisałeś o tym dwa dni temu.
gotowce z przelotkami są na ebay.uk. wszystkie inne musisz podpiać zgodnie ze schematem

czy jest kostka

czego nie rozumiesz z tego co napisałem?

gotowce z przelotkami

są alarmy w zestawach przygotowanych do wpięcia w instalacje - po twojemu "z kostkami". Inne trzeba po prostu wpinać zgodnie ze schematem

Dzięki za odpowiedź,

Najprościej to przewód do plusa a drugi do minusa akumulatora

założyć w tym skuterze alarm SPY 12V

guliwer55 napisał:

Najprościej to przewód do plusa a drugi do minusa akumulatora

No tak, tylko tam jest jeszcze immobilizer i ew często odpalanie z pilota. Wiem bo mam identyczny tylko z logiem WM.
MARCIN2NRG - prosze cie... FV w nazwie aukcji tego alarmu oznacza Fakturę VAT...

skuterze tym czy jest Kostka Alarmu

skuterze tym azaliż kostka alarmu być może ale nią być nie musieć ona

Idąc tropem logiki Arasza (słynnej już nieco), zadałbym pytanie odkąd iść muszę aby ową kość znaleźć... Zaliż lepiej od akumulatora drogę zacząć, czy od prądnicy bliżej być może... Nie dopuszczam myśli, że to gdzieś pod czerepem, przy stacyce kryć się może, o nie... ;)))

Może ci pomoże a może nie ale masz tam nie ci będzie:)Ps;jak ci mają ukraść to on waży 76kg wrzucą na busa i po sprawie.
http://www.scooterhulp.com/elektronica/12806-alarm-installeren.html

Kostka Alarmu brak