Piaggio NRG by GESIO zostało spszedane :(

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #274463
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Siema oto moje Piaggio NRG z 97r po lekkich modyfikacjach.Zająłem się głównie optykę mechanikę zajem się jak się spienierze. Obecnie jeśli chodzi o mechanikę posiadam: ➡ wydech Hebo New Performer ➡ Stożek ➡ sprężynki +15% Potyka : ➡ Biało czarny lakier ➡ obklejenie Hebo ➡ przyciemione klosze wszystkich lamp ➡ “ala” nadkole ➡ brwi na przednie lampki ➡ kiera BMX ➡ lusterko F1 ➡ podłoga wykonczona ryflem ➡ wypolerowana przekładnia i dziurki wentlujace ➡ wypolerowane i przyciete klamki hamulcowe ➡ wypolerowany wydech Hebo ➡ usunieta kopka ➡ przed?użenie tylniego amortyzatora ( ładnie zwinkszyło przeswit ) ➡ stopka boczna ➡ rejestracja na przekładni ➡ noi wiele innych upiekszaczy W planach mam : ➡ felgi 13″ ➡ Multi wario małossi ➡ spszegiełko Stage 6 noi dzwon ➡ przerobinie tylniego hamulca na tarczowy Za jakieś pare dni powinienem wstawic nowe foty jak na razie starcza te o to link ➡ http://www.bikepics.com/members/gesio/97nrg/default.asp?i=1363179&s=0

    #274464
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    No no niezły skuter. Optyka żadna tylko nie pasuje mi ta kiera :-/ Jakaś taka za szeroka 😛 Jak zrobisz mechanikę i zmienisz tą kiere to będzie cool :mrgreen: Pozdro.

    #274465
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Tak jak kolega wyzej pisze kiera jest za szeroka daj jakas inna albo utnij ja trochę 😛

    #274466
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Kierę zmień na jakąś inną. Poza tym z optyki bardzo fajny. Ile leci obecnie? 🙂

    #274467
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Obecnie aby 80km/h mierzone z autem 😳 kiere może przytnę ale jest orginalnych wymiarów takiej samej szerokosci jak seryjne ale moze to zrobie nawet dobry pomysł jeszcze muszę popszeczke zrobić ale to jak wrócę Dzięki

    #274468
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Bajerancki skuter 😉 .
    Kierownica to kwestia przyzwyczajenia kierowcy.Jak dla mnie nie jest szczególnie rażąca.
    Uporządkuj tylko opis(najlepiej w punkty) ,bo teraz niefajnie się czyta.

    #274469
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Bardzo ladna Optyka wbi jdo mnie na Gilere Stalkera gotowy projekt i ocen http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=2211 a aktualnie robie raczek przerabiam MBK Nitro Naked ja mam szal na pukcie tuningu ;p 😛 😛 😛 😀

    #274470
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Siemka. nrg bardzo Ładny , zrobiony gustownie
    Mam 2 pytanka:
    1. przerabiałe? mostek pod sztyce czy wszedł bez przeróbek? Możesz mi daćdo niego link z allegro bo nie mogę znaleść?
    2. te ryfle sam wycinaće? czy gdzieś kupiże??
    😎
    Pzdr. 🙂

    #274471
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Mostek normalnie pasowałbez zadnych problemów jak chesz to sprawdzić to sobie z miećsz sufmiark? a mostek jest zoom na allegro sa tekie same ryfle robiłem sam

    #274472
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Bardzo Ładny NRG. Fajnie wyglądaja te brewki na przednich lampach. No i ten biały kolorek też się spoko prezentuje.

    #274473
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ekstra skuter super malowanie no i ta naklejka Hebo też dodaje smaku 😀 Ogólna ocena 9/10

    #274474
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    naprawde mi się podoba tylko ta kierownica 😆

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button