Piaggio new skipper 2001r. warto ??

czesc.

pisze poniewaz mam okazje kupic skuterka piaggio skipper z 2001 roku.
przebieg : prawie 5tys. I mam pytanko czy wogole sie oplaca, czy te motory nie s przypadkiem wadliwe. Pytam sie poniewaz jestem troszke zielony i moze ktos mi cos doradzi.

Z gory dziekuje.

PS. dla znajacych angielski podam tez link do motoru :)
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320955289138&ssPageName=ADME:X:RTQ:GB:1123

Skuterek super ale ten przebieg na skuter który ma 11 lat to nie możliwe wychodzi że rocznie robił mniej niż 500 km, chyba że licznik cofany

Skuterek całkiem spoko. Przebieg trochę mały, ale może służył do wyjazdów po chleb do sklepu :). W Polsce cofanie liczników jest chyba bardziej popularne. Jest też możliwość że stał i się kurzył w garażu. Chociaż z drugiej strony jeśli dobrze rozumuję miał 8 właścicieli, a to troche sporo. Jak wychaczysz za małe pieniądze to się raczej opłaca. W PL wart tak pi razy oko 2 tyś.

Rozumiem że kolega w Anglii mieszka? :)

Przebieg jest w milach -.- Czyli będzie większy, o ile ci nie powiem bo nie chce mi się liczyć.

Ulituję się ,,, 5000 * 1.61 = 8050km. To i tak mało.

Tak jestem w Anglii i przebieg podany w milach wiec sorry zapomnialem o tym napisac :)

Mysle ze chyba okazje mam bo laska chce mi go sprzedac za 300funtow. Jesli chodzi o Anglie to tanio bo mniej wiecej za skuterki z silnikami 125 ludzie biora od 500 do 800 funtow.

Widze ze kazdy zauwazyl maly przebieg moglbym to sprawdzic ale niewiem czy wogole da sie takie cos sprawdzic czy bylo cos kombinowane przy tym, chyba ze ktos ma jakis pomysl ?