Piaggio MP3, Gilera FUOCO!

Panowie pytanie odnośnie słynnych motocykli 3 kołowych !!! czy kupując nowy mozna zarejestrowac na kat B ? czy tylko używane które już takową rejestracje posiadają ? czy inne Państwa to akceptują ? jeżeli tak mam w papierach ? Juz praktycznie zamówiłem X-maxa 125 chętnie wybrałbym piaggio mp3 np 400 bo chce podróżować z plecaczkiem!!

Z załozenia nie, bo nie mógłbys tego rejestrowac jako motocykla, a taki pewnie wpis jest w homologacji.

"1.Prawo jazdy kategorii B stwierdza posiadanie uprawnienia do kierowania:
a) pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla,"

W Niemczech były dostępne specjalne wersje MP3 z poszerzonym rozstawem kół właśnie by łapały się pod homologację pojazdów na które wystarczy kat. B. Czy są dostępne nadal to nie wiem, odsyłam do dealera.

Tu masz cala dyskusję na ten temat
http://www.forum.burgmania.net/topic/13276-piaggio-mp3-gilera-fuoco-na-katb/

A tak na marginesie to jak chcesz podróżować zrób kat. A i odpowiedni pojazd. Póki co to strasznie kombinujesz.

Tylko wtedy jeśli w papierach masz "pojazd samochodowy inny" a nie "motocykl". MP3 można czasem trafić z taką homologacją właśnie.

Może ci kombinacja ale jak nie masz Kat.A to nic innego nie zrobisz a szczerze to nie IDE na kat A bo nie lubię manuali wole automat i skuter. Może kiedyś się odwaze :)

http://otomoto.pl/M4099023.html?output=web teraz taka oferta ro nie fale? Normalnie kupuje i przerejestrowuje? Czy mogło wystopic problemy ??

keniol91 napisał:

Może ci kombinacja ale jak nie masz Kat.A to nic innego nie zrobisz a szczerze to nie IDE na kat A bo nie lubię manuali wole automat i skuter. Może kiedyś się odwaze :)

Kiepska wymówka. Chcesz się bawić w wątpliwej natury rejestracje, zamiast chwilę się przemęczyć i mieć potem święty spokój.

Po co ci takie *coś innego*?
*
Kup Fiata Multiplę, będzie jak znalazł. Już za jakieś... dziewięć miesięcy. Normalnie nic teraz nie myślisz przyszłościowo. WSTYD. :P

Zobaczymy może w październiku się zmuszeni do sprawka kat.A się zobaczy :)