Piaggio Liberty 150 - POMOCY

Wyświetla 1 wpis z $
  • Autor
    Wpisy
  • #159100 Reply
    monia23
    Użytkownik
    • 1

Witajcie,

Kupiłam niedawno Piaggio Liberty 150 z 2003 roku. Skuter jest w opłakanym stanie ale jeździ. Nie mam za wiele informacji na temat tego skutera – może ma ktoś doświadczenie z takim – podobno 125 to to samo?
    Proszę Was o pomoc bo kilka rzeczy trzeba zrobić żeby dobrze jeździł i nie wiem gdzie kupić lub je zrobić. Przy pracach nad skuterkiem pomoże mi pewnie ojciec lub brat.
    1. Pasek napędowy – jaki i gdzie kupić?
    2. Olej silnikowy – podobno jakiś Selenia ale nie wiem nic więcej – ile wchodzi i jak wymienić? Olej przekładniowy też nie wiem w jakiej ilości i jaki
    3. Filtr oleju ?
    4. Filtr powietrza – gdzie kupić i jaki?
    5. Opona przednia to 80/80 16 ale totalny antyk – gdzie kupić i wyważyć koło?
    6. Przednie zawieszenie bardzo mocno dobija – chyba nie ma już w nim oleju – przy hamowaniu ściąga trochę kierownice – jak się zabrać do rozbiórki jakie uszczelniacze powinny tam być – wymiar /marka?
    7. Ze świecą i fajką nie powinno być problemu – pewnie mi dobiorą z katalogu ale oznaczeń nie znam.
    8. Nie wiem czy nie powinno być przy tym silnika kick startera – chyba inne Liberty miały.
    9. Klamka tylnego hamulca nie działa – prawdopodobnie linka do wymiany – czy będzie pasowała od 50/125?
    Wiem że to dużo tematów na początek, ale chcę zrobić wszystko po kolei żeby jak najszybciej jeździć.
    Jestem z Poznania. Może ktoś ma 125 albo 150 z Poznania?

Pozdrawiam
    Monia

Wyświetla 1 wpis z $
Odpowiedz na: Piaggio Liberty 150 - POMOCY
Twoje informacje:

Back to top button