Piaggio / Gilera Typhoon stunt ;) //// Crasch pady …

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Piaggio / Gilera Typhoon stunt ;) //// Crasch pady …

Ten temat zawiera 23 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

😀 Witam 😀
    A więc tak mój skuter to P/G Typhoon z 1994 roku, przebieg to ok. 12 tył

v-max na seryjnym cylindrze to ok. 100km/h nie wiem dokładnie ile bo licznik mi się ko??czy. Typhoon jeszcze nie jest dobrze wyregulowany dopiero jak kupie wszystkie części to będą go regulował;)

TUNING MECHANICZNY : (Co jest zrobione)

➡ Sprzęgło Polini G3
    ➡ Dzwon Koso
    ➡ Wariator Polini Speed Control
    ➡ Wentylator wariatora Polni Evo
    ➡ Nowy pasek
    ➡ Gasbox Polini
    ➡ Wydech Yasuni Z
    ➡ Cylinder Polini Corsa (jeszcze nie zamontowany)

Dalsze plany to :

➡ Kręciec RMS
    ➡ Gaźnik Dellorto 17,5
    ➡ Zawór membranowy Hebo
    ➡ Filtr powietrza Polini
    ➡ Tarcza hamulcowa Metrakit
    ➡ Klocki hamulcowe Galfer
    ➡ Szczłki hamulcowe Galfer

TUNING OPTYCZNY :

Na razie nic nie ma zrobione z tuningu optycznego

➡ Malowanie Pomaraż?czowo-Czarne
    ➡ Manetki PRO GRIP Superbike
    ➡ Nak?adki na ryfle
    ➡ Wyg?adzenie Ty?u
    ➡ Klosze kierunkowskazów białe
    ➡ Lampa tylna lexus LED
    ➡ Felgi od NRG
    ➡ Regeneracja przedniego zawieszenia
    ➡ Chwytak powietrza
    ➡ Malowanie pokrywy przekładni

W najbliższym czasie będą montował12bar i możliwe że też crash pady 😉 Nie wiem jeszcze jak będzie z tymi felgami od NRG. Postaram się zrobić jakieś fotki 😉

Tutaj macie fotki skutera przed tuningiem i części które ma do tej pory wsadzone 😉

http://bikepics.com/members/stefantyphoon/94piaggio-typhoon50/

PozdrO ;D

Anonimowy

postaraj się jak najszybciej dac foty, bo bez nich nie ma co komentowac 😛

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Dobra Fotki już są możliwe że w przyszłym tygodniu będą miał już 12bar i crash pady, a jak dobrze pójdzie to będzie pomalowany 😉

Anonimowy

widzę ze ty z tym tuningiem i stuntem to tak na serio xD
    ?ycze Ci powodzenia i daj więcej fotek :mrgreen:

Anonimowy

No może w sobotą dam zdjęcia z crash padami i 12bar 😉 nie wiem czy wsadzić sobie felgi 13 czy zostawić serie

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

to juz od ciebe zależy ale typhoony wyglądaja o wiele lepiej z wiekszymi felgami niz z seryjnymi 10′ 😛

Anonimowy

No nie powiem super tuning mechaniczny. Sam bym cos takiego sobie wsadzil do neosa :mrgreen: ale coś 😳 A takze wyglad niczego sobie

Anonimowy

Dostałem dzisiaj felgi 😀 trzeba je wyszlifować pomalować;) Sprzedający oszukać mnie i nie dałmi ośki ;/ http://bikepics.com/pictures/1378094/ Większości prac będzie robiona z opóźnienim ponieważ jeszcze nie dostałem części ;/

Anonimowy

Felgi to dopiero beda ladnie wyglądac jak się je zalozy na skuter. Ale nie sa w zbyt dobrym stanie ale jak je doprowadzisz do stanu uzywalnosci będzie ok.

Anonimowy

Pasuje ale jak ktoś mówi że sprzedaje razem z o?k? a potem patrze że jej nie mam to coś jest nie tak ;/ W sobotą spróbuje zrobić crash pady, 12bar, pomalowałfelgi, a resztą zrobić jak przyjdą części ;]

[ Dodano: 2008-08-09, 22:29 ]
    A więc tak zrobiłem dzisiaj 12bar i przygotoważem felgi do małowania. Oczywiście 12bar już był testowany ;] Jutro będą małowałfelgi i 12bar

Tutaj są fotki sorry za jakość ale telefon mi się wy?adowałi musiałem podłączyć go do ?adowarki, był za krótki kabel i musiałem zrobić zdjęcia na zoomieć ;]

JUTRO ZROBIĘ WIĘCEJ ZDJĘ??? I LEPSZYCH ;]

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 24 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie