Piaggio / Gilera Typhoon stunt ;) //// Crasch pady …

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

😀 Witam 😀
    A więc tak mój skuter to P/G Typhoon z 1994 roku, przebieg to ok. 12 tył

v-max na seryjnym cylindrze to ok. 100km/h nie wiem dokładnie ile bo licznik mi się ko??czy. Typhoon jeszcze nie jest dobrze wyregulowany dopiero jak kupie wszystkie części to będą go regulował;)

TUNING MECHANICZNY : (Co jest zrobione)

➡ Sprzęgło Polini G3
    ➡ Dzwon Koso
    ➡ Wariator Polini Speed Control
    ➡ Wentylator wariatora Polni Evo
    ➡ Nowy pasek
    ➡ Gasbox Polini
    ➡ Wydech Yasuni Z
    ➡ Cylinder Polini Corsa (jeszcze nie zamontowany)

Dalsze plany to :

➡ Kręciec RMS
    ➡ Gaźnik Dellorto 17,5
    ➡ Zawór membranowy Hebo
    ➡ Filtr powietrza Polini
    ➡ Tarcza hamulcowa Metrakit
    ➡ Klocki hamulcowe Galfer
    ➡ Szczłki hamulcowe Galfer

TUNING OPTYCZNY :

Na razie nic nie ma zrobione z tuningu optycznego

➡ Malowanie Pomaraż?czowo-Czarne
    ➡ Manetki PRO GRIP Superbike
    ➡ Nak?adki na ryfle
    ➡ Wyg?adzenie Ty?u
    ➡ Klosze kierunkowskazów białe
    ➡ Lampa tylna lexus LED
    ➡ Felgi od NRG
    ➡ Regeneracja przedniego zawieszenia
    ➡ Chwytak powietrza
    ➡ Malowanie pokrywy przekładni

W najbliższym czasie będą montował12bar i możliwe że też crash pady 😉 Nie wiem jeszcze jak będzie z tymi felgami od NRG. Postaram się zrobić jakieś fotki 😉

Tutaj macie fotki skutera przed tuningiem i części które ma do tej pory wsadzone 😉

http://bikepics.com/members/stefantyphoon/94piaggio-typhoon50/

PozdrO ;D

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

postaraj się jak najszybciej dac foty, bo bez nich nie ma co komentowac 😛

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Dobra Fotki już są możliwe że w przyszłym tygodniu będą miał już 12bar i crash pady, a jak dobrze pójdzie to będzie pomalowany 😉

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

widzę ze ty z tym tuningiem i stuntem to tak na serio xD
    ?ycze Ci powodzenia i daj więcej fotek :mrgreen:

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

No może w sobotą dam zdjęcia z crash padami i 12bar 😉 nie wiem czy wsadzić sobie felgi 13 czy zostawić serie

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

to juz od ciebe zależy ale typhoony wyglądaja o wiele lepiej z wiekszymi felgami niz z seryjnymi 10′ 😛

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

No nie powiem super tuning mechaniczny. Sam bym cos takiego sobie wsadzil do neosa :mrgreen: ale coś 😳 A takze wyglad niczego sobie

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Dostałem dzisiaj felgi 😀 trzeba je wyszlifować pomalować;) Sprzedający oszukać mnie i nie dałmi ośki ;/ http://bikepics.com/pictures/1378094/ Większości prac będzie robiona z opóźnienim ponieważ jeszcze nie dostałem części ;/

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Felgi to dopiero beda ladnie wyglądac jak się je zalozy na skuter. Ale nie sa w zbyt dobrym stanie ale jak je doprowadzisz do stanu uzywalnosci będzie ok.

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Pasuje ale jak ktoś mówi że sprzedaje razem z o?k? a potem patrze że jej nie mam to coś jest nie tak ;/ W sobotą spróbuje zrobić crash pady, 12bar, pomalowałfelgi, a resztą zrobić jak przyjdą części ;]

[ Dodano: 2008-08-09, 22:29 ]
    A więc tak zrobiłem dzisiaj 12bar i przygotoważem felgi do małowania. Oczywiście 12bar już był testowany ;] Jutro będą małowałfelgi i 12bar

Tutaj są fotki sorry za jakość ale telefon mi się wy?adowałi musiałem podłączyć go do ?adowarki, był za krótki kabel i musiałem zrobić zdjęcia na zoomieć ;]

JUTRO ZROBIĘ WIĘCEJ ZDJĘ??? I LEPSZYCH ;]

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Fajny kolorek 🙂 Widzę kolega z gdańska, jakby co to możemy się spotkać 😀

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Dzięki. No możemy ale dopiero jak zamontuje cyk bo nadal czekam na pierścienie itp. ;] czyli sobota, piątek ale to jeszcze się dogadamy ;] Felgi pomalowane już dawno ale nie miałem czasu żeby wrzucie fotki ;] jutro jeszcze dam więcej fotek stelaża. ;] i może jak zamontuje cyk to dam film z pierwszego odpalenia ;] PozdrO 😀 FOTKI :

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Ładny tajfun a na tych felgach będzie się 100x lepiej prezetowal

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Jak wstawisz fajne wentyle, to dopiero będzie efekt 😎 I najlepiej opone przemaluj takim czarnym smarem, będzie lepszy efekt 😉

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Tutaj mam filmik z jazdy ;] sorki za jakość ale było kręcone telefonem ;] [youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=WTGgf_pp3tg[/youtube] A tutaj drugi nie było v-maxa bo filmik był kręcony w połowie dystansu ;] było jakieś około 90-95 km/h [youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=hFEQrZs2v2A[/youtube] A tutaj parę zdjęć jak się prezentuje z felgami ;] PozdrO 😀

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Hmm fajny Kolorek i te felgi też niczego sobie 🙂 Te 95km/h to na jakich rolkach?

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Moim zdaniem felgi daj na niebiesko

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Trzeba przyznać, że felgi większe w typh wyglądają o niebo lepiej od serii. Kiedy nadkole i reszta tunu?

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Konio napisał:

Hmm fajny Kolorek i te felgi też niczego sobie 🙂 Te 95km/h to na jakich rolkach?

Rolki 4g ale to nie był v-max Reszta będzie na przyszły sezon albo jak mi się uda to na ten . A teraz stunt ;p

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Spoko skuterek. Prawdziwy stunt pies 😀

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Jeszcze muszę Kupić Membranę Hebo, króciec Polini, Filtr powietrza Doppler VENTURI i zrobić szlifa w 70 bo pierścienie biją. Na razie żadnych prac nie będę robił bo nie mam kasy ;p A co planuje na następny sezon : Crash pady Nowe małowanie Manetki PRO GRIP Superbike I cały Tuning optyczny co wymieniłem na początku PozdrO 😀 Teraz skuter wygląda tak : ogólnie go wyczyściłem… Kupiłem do niego przód od NRG Sprzedałem swoje Yasuni Z i kupiłem Polini For Race 3 w chromie tylko muszę je jeszcze dokładnie wyczyścić… Teraz czekam na tłok do szlifu ;] Może uda mi się kupić gaźnik 17,5 w tym tygodniu i do niego membranę hebo i krócice Polini … Skuter na pewno będzie działa w następny weekend ;] dam jakiś filmik ;] Co do optyki nie robię kiery bmx i dużej tarczy po prostu zabraknie mi kasy … jedynie co to wygładzenie tyłu z owiewki od rox i lampa led ;] no i malowanie ;p ale to są dalsze plany… Teraz skupiam się na crash padach ponieważ mam DUŻY problem nie mam gdzie ich zamontować ;/ pomóżcie mi … jutro dam fotki ramy … Pozdrawiam :]

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

plany kozackie mysle ze wyjdzie z tego bardzo fajny skuterek stunterek 😀 ładny wydeszek przejedz go pastą polerską na kolanku i będzie git 😉
    pozdro czekam na filmiki 😀

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

nie powiem może być ciekawie ;p ale z wydechem to się ładnie szarpnołeś z tego co wiem to nowe co za ponad 1000 zł

Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

Wydech kupiłem za dobrą cenę fakt że trzeba go wyczyścić ale co to jest ;p

Więc tak potrzebuje pomocy jak mam przyspawać te crash pady … Tak żeby rama mi się nie wygięła i żebym mógł założyć plastiki ;] Daje tutaj zdjęcia ramy i bardzo proszę o pomoc … Moim zdanie nie będzie potrzeby robienia padów z przodu ;]

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button