Piaggio Free Blokady

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Piaggio Free Blokady

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #123459 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Neutralny16
  Neutralny16
  Użytkownik
  • Postów: 31

  Witam. 🙂
  Mam taki problem gdyż, nie wiem gdzie są blokady w Piaggio free ;/
  oczywiście procz tłumika :)… Rocznik 1998 jak coś 🙂
  !!!! Z GÓRY DZIĘKUJE !!! POZDRAWIAM !!!

  #123465 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 3 102

  Możesz mieć zablokowany krócieć ssący (gumowy element łączący gaźnik z cylindrem)- zwężający się (odblokowany parę groszy kosztuje – poszukaj).
  Zobacz czy masz blaszkę w gaźniku. Trzeba ją wyjąć. Jak zdejmiesz rurę od powietrza z gaźnika to zobaczysz (jeśli jest) ‚złotą blaszkę’ – muszisz ją wyjąć.
  Koszyczek na wariatorze. Jak odkrecisz talerz z rolkami to na tym talerzu jest przykrecony koszyczek ktory wystarczy odkrecić.
  Możesz mieć jeszcze zawirowacz spalin na rurze wydechowej, taka cienka rurka przy kolanku – trzeba ją odciąć i zaspawać dziurę, albo poszukać wydechu bez zawirowacza.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Piaggio Free Blokady
Informacje o Tobie: