Piaggio cewko-moduł - odblokowanie

Witam
Dzisiaj odblokowałem moduł Langfang Kokusan AC15.
Ja ten moduł używam w Piaggio Zip 50 4T, ale jest też stosowany w innych modelach.
Tu jest zdjęcie ukazujące jak wygląda blokada.

Wystarczy przecić tą blaszkę.
Według mnie powinno się ciąć na wysokości jedynki przy napisie AC15.
Foto do pobrania:
http://hostuje.net/file.php?id=f9b5be5e24e5af6e3abf188cd5b74eae

Mogę wysłać na email jakby link wygasł. Pisać hortonk@interia.pl

Hej.
Też chcę odblokować swój moduł, jednak nie wiem jak się do tego zabrać. Mógłbyś mi wytłumaczyć krok po kroku jak to zrobić ? Słyszałem że wystarczy naciąć tylko na wysokości "1" w napisie "AC15" 4mm wcięcie a nie rozcinać cały bok.

Wystarczy zrobić tak jak mówisz.
Ja rozcinałem, bo chciałem obejrzeć co tam jest.

PS: Daj znać jaką masz prędkość maksymalną.

Skuter kupiłem z przebiegiem 3700km. Maksymalną prędkość wynosi 70km/h z góry 65km/h po prostej. Moduł mam jeszcze zablokowany, natomiast wiem że blokadę mam ściągniętą na gaźniku tzw. złota śrubka. Jeszcze nie sprawdzałem wariatora ale obstawiam że tuleja też została ściągnięta.

Ona była pod deklem?

Mój jechał(na odblokowanym module) 58km/h z blokadą na wariatorze. Ściągłem ją i jedzie 60km/h.

No i dupa.. Jak się okazało na module ściągnięta. Coś mi nie pasowało po tych wpisach po odblokowaniu. Nie wiem czy jest sens dokopywania się do modułu bo jest założony na nim jakiś uszczelniacz. Obstawiam że ktoś już w tym grzebał. Sprawdzę jeszcze blokadę na wario. Mam nadzieję że jest,chociaż przy takich osiągach już pewnie jest ściągnięta..

Oby na koniec wszystko wyglądało tak :)
http://www.youtube.com/watch?v=1Vqz7XUIFSw

Blokada z moduł i wariatora ściągnięta, w gaźniku nie było. Jeszcze trzeba obejrzeć króciec ssący i dyszę.
Jedzie mi 60 a z górki 65

Hmmm.. Coś słabe te Zipki. Coś nie chce mi się wierzyć że na filmiku skuter posiada cylinder 50cc 4t

Ten skuter na seryjnych częściach ma jechać 80km/h. Oglądałeś dyszę?

Nie

Wymieniłem święcę, okazało się że mam nieoryginalną, nie ucieka kompresja i chodzi dużo lepiej.

Mam pytanie, króciec ssący do 2T i 4T jest taki sam ?

Odblokowałem . Dało mi to jakieś 10/15 km / h więcej . ;)

panowie gdzie kupic odblokowany ? czy wogole takie sa ? mi leci 55 km wiecej nie poleci :-( Napiszcie proszę

dodam ze to model z roku 2007 4t kupiłem pare miesiecy temu ducati energia po zmianie cewko modułu nic to nie dało :-(

allegro

A ten moduł masz z żółtym gniazdem czy szarym?
A ten stary działa?

ducati oddałem stary mam w skuterze i tak jak pisałem leci tylko 55 km :-(

meteuszj14 gdzie kupywałeś swoj cewkomodul jak cos to rozblokujesz mi go ? kasę ci wyślę co ty na to ? u nas żaden mechanim się na tym nie zna kurcze

Nie zajmuje się czymś takim.

Masz moduł: Langfang Kokusan AC15?

Natnij go na wysokości "1" w napisie "AC15", tak jak pisze wyżej.