Piaggio 125 x8 2006rok problem

Witam Posiadam Piaggio 125 x8 z 2006roku i mam problem bo przy 80km na godz odcina mi gaz trzeba zwolnic manetkę i wszystko jest ok.jak go kupywalem to klijent mi powiedział ze brakuje jakiejs gumki przy gazniku mial ktos taki problem??

A ja nie wiem o jaka gumkę chodzi na internecie nie moge nic znalesc na ten temat.byc moze tak tylko powiedział a przyczyna moze byc inna??.

a nie masz w kwitach że pierwotnie pochodził z niemieckiego rynku? Te na niemcy potrafiły trafić się zablokowane własnie na 80km/h.

Sprowadzany z Włoch jest tak jest w karcie pojazdu

Włochy i pierwsza rejestracja polska.wlasnie nie wiem czy nie zablokowany ale w dowodzie jest 11kw i koles mówił że leciał nim 120 ogolnie tyle powinny smigac mialem 50/80 zippo i smigal 110 a to 125 i tak słabo.rowne 80 i odcina dławi sie po puszczę do 70/75 i smiga ladnie.z miejsca rusza jak wariant.

Opowieści sprzedającego to wiesz… ty chciałes usłyszeć że to fantastyczny sprzet zeby kupić a on chciał sprzedać. Wiec usłyszałes opowieści o tym jak nim 120 jeździł. Żeby zobaczyć choćby licznikowe 120 (bo realne 120 nie jest możliwe tym sprzetem) musiał by być w stanie idealnym.
A zapewne nie jest.
Może nich ci sprzedający dokładnie wyjaśni jaka to “gumka” ma rozwiązac twoje problemy.

Czyli moze mieć blokadę czy jak?no bo na 125 to 80km to cos malo.

może mieć blokade, może być dojechanym gruzem o umierającym cylindrze.
Czy gość który ci go sprzedał miał go jakiś czas… tzn to był zarejestrowany na niego sprzęt ktorym jeździł np sezon i go zna czy to handlarz co ci naopowiadał historii jak to nim “jeździł 120” (bzdura sama w sobie) choc nie miał tablic i i ubezpieczenia.

Ten co go mial to kumpel normalnie sezon czy tam dwa śmigał. Normalnie ma przyspieszenie itp tylko jak zaszybko dodaje gazu to sie dlawi. A jak powoli odkręcam manetke to ladnie sie wkręca

Jak się dławi i odcina przy 80Km/h na masz nieszczelność. Ciekawe czy ta gumowa uszczelka to nie na łączeniu gaźnika czy tam wtrysku i tłoczek puchnie