PGO T-REX coś stuka

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery PGO T-REX coś stuka

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Smoker99 Smoker99 4 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #291732 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Smoker99
  Smoker99
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam. Ostatnio jadę sobie moim skuterkiem I mam taki przycisk on-off przy manetce gazu Przez przypadek wyłaczyłem skuter tym przyciskiem spadał z obrotów szybko wcisnołem przejechałem 2m i nagle bum Myślałem po oponie ale nie opona myślałem ze to coś w tłumniku a kolega mówił ze głowica odpaliłem i coś trzeszczy tak jak by przy wariatorze co to może być mógł pęknąć wał lub poszły rolki czy coś innego ?

  #291737 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 290

  wyłączyłeś zapłon a układ podawał paliwo które przeleciało przez cylinder i wypełniło wydech. Włączyłeś zapłon więc wybuchło w układzie wydechowym

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #291742 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Smoker99
  Smoker99
  Użytkownik
  • Postów: 2

  No dobra dlatego mi wybuchło Ale coś mi stuka ociera gdzieś przy wariatorze wał pęknoł czy coś się obluzowało czy to poprostu norma jak wybuchło ??

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: PGO T-REX coś stuka
Informacje o Tobie: