PGO T-REX coś stuka

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #291732
  Smoker99
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Witam. Ostatnio jadę sobie moim skuterkiem I mam taki przycisk on-off przy manetce gazu Przez przypadek wyłaczyłem skuter tym przyciskiem spadał z obrotów szybko wcisnołem przejechałem 2m i nagle bum Myślałem po oponie ale nie opona myślałem ze to coś w tłumniku a kolega mówił ze głowica odpaliłem i coś trzeszczy tak jak by przy wariatorze co to może być mógł pęknąć wał lub poszły rolki czy coś innego ?

  #291737
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 033

  wyłączyłeś zapłon a układ podawał paliwo które przeleciało przez cylinder i wypełniło wydech. Włączyłeś zapłon więc wybuchło w układzie wydechowym

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #291742
  Smoker99
  Użytkownik
  • Postów: 2

  No dobra dlatego mi wybuchło Ale coś mi stuka ociera gdzieś przy wariatorze wał pęknoł czy coś się obluzowało czy to poprostu norma jak wybuchło ??

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button