PGO T-REX coś stuka

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery PGO T-REX coś stuka

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Smoker99 Smoker99 3 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Smoker99
    Smoker99
    Użytkownik

Witam. Ostatnio jadę sobie moim skuterkiem I mam taki przycisk on-off przy manetce gazu Przez przypadek wyłaczyłem skuter tym przyciskiem spadał z obrotów szybko wcisnołem przejechałem 2m i nagle bum Myślałem po oponie ale nie opona myślałem ze to coś w tłumniku a kolega mówił ze głowica odpaliłem i coś trzeszczy tak jak by przy wariatorze co to może być mógł pęknąć wał lub poszły rolki czy coś innego ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wyłączyłeś zapłon a układ podawał paliwo które przeleciało przez cylinder i wypełniło wydech. Włączyłeś zapłon więc wybuchło w układzie wydechowym

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Smoker99
    Smoker99
    Użytkownik

No dobra dlatego mi wybuchło Ale coś mi stuka ociera gdzieś przy wariatorze wał pęknoł czy coś się obluzowało czy to poprostu norma jak wybuchło ??

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie