Peugot Speedfight 2 (Uszkodzony) – Kupić?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Peugot Speedfight 2 (Uszkodzony) – Kupić?

Ten temat zawiera 32 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dawidm dawidm 7 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dawidm
    dawidm
    Użytkownik

Siemka, chciałbym sobie sprawić skuter, właśnie Peugot’a do 1500 zł. Przeglądając allegro natknąłem się na ogłoszenie, w którym koleś pisze, że skuter odpala, jeździ, tylko jedynym mankamentem jest to, że skuter przepuszcza moc (?). Wiecie czym może być to spowodowane i czy dużo wyniesie koszt naprawy tej usterki? Czy skuter jest wart tej ceny?
    Pozdrawiam, Dawid 🙂

Dołączam jeszcze link do aukcji: http://moto.allegro.pl/peugeot-speedfight-ii-2-zarejestrowany-krotoszyn-i3003179875.html

Zdjęcie profilowe apriliasr50
    apriliasr50
    Użytkownik

Przepuszcza moc… To może być wiele powodów takiej usterki raczej tutaj chodzi o cylinder (co nie jest tanie) i doliczyć do tego resztę ukrytych usterek ( z którymi musisz się liczyć) + ten akumulator to wyjdzie Ci troszkę ponad 2000 zł Ja bym rozglądał się za czymś innym ale za tą cenę będzie trudno.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe dawidm
    dawidm
    Użytkownik

To lipa troszkę. No ale dzięki 🙂

@edit – Mógłbyś poradzić za jakim skuterem mam się rozglądać w tej cenie?

Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

Nigdy nie słyszałem czegoś takiego że „przepuszcza moc”. Jeśli to to o czym ja myśle to do wymiany albo cały cylinder tłok i pierscienie, albo same pierścienie. Aku to ok 150zl. Nie bralbym go. Nie wiadomo co w nim siedzi

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Gościu pisze wyrażnie że puszcza moc jak sprzęgło w samochodzie.Najprawdopodobniej sprzęgło jest do wymiany a nie żaden cylinder lub pierścienie.Być może trzeba będzie wymienić pasek napędowy i rolki wariatora,ale to można stwierdzić po jeżdzie próbnej i bliższemu przyjrzeniu się temu Peugeotowi.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe sebek
    sebek
    Użytkownik

Jakby doliczyć możliwe kombinacje zestawów do wymiany + cena skutera + opłaty, to Cię jednak to trochę wyniesie.

Pozdrawiam.
    Zdjęcie profilowe dawidm
    dawidm
    Użytkownik

To ile mogą wynieść koszty naprawy? W jaki sposób mogę stwierdzić co jest uszkodzone po jeździe próbnej? Cena skutera jest dobra? 🙂

Zdjęcie profilowe adasiowwy
    adasiowwy
    Użytkownik

Jeszcze dolicz sobie centralną nóżkę lub boczną (nie ma na zdjęciu)

Lubię placki i zapach benzyny!!
    Zdjęcie profilowe dawidm
    dawidm
    Użytkownik

Tą nóżkę to bym sb odpuścił, wolałbym żeby skuter był sprawny mechanicznie 😉

Zdjęcie profilowe adasiowwy
    adasiowwy
    Użytkownik

a na czym ci będzie sał?

Lubię placki i zapach benzyny!!
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie