Peugot Speedfight 2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Peugot Speedfight 2

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam. Mam pytanie. Czy oplaca się kupić 4 letniegio speedfighta z przebiegiem 21000km?
    Chodzi mi dokladnie o tego http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M888131. Prosze odpowiedzi.
    Pozdrawiam.
    PS: mogę w nim wymieniłeś cylinder jak za ta cenę po przejechaniu jeszcze paru tysiecykm.

Anonimowy

Lepiej kupić coś innego. Pugi nie mają zbyt dobrych silników. (jeżeli chodzi o tuning)

Najlepiej kup coś z silnikiem minarelli albo piaggio 🙂

Anonimowy

Ale ja nie bede raczej tuningowal tego skuterka. Wiec czy oplaca się taki do jazdy tak po miescie?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.

Anonimowy

Przebieg trochę duzy….. Peugeoty az takie dobre nie sa (dzisiaj się o tym przekonalem biorac moim hRR Speeda II xD).. Polecalbym cos typu Runner itp. Jak przedmowca mowil z silnikami Minarelli albo Piaggio.

Pozdro

Anonimowy

Miałem speeda. Troche dużo pali, ten wahacz nie jest najlepszym rozwiżzaniem i sama konstrukcja silnika nie jest najlepsza.

PS. Wiele razy poruszany był temat speedfighta.

Anonimowy

Mimo to, że nie będziesz go tuningowałto i tak szczerze nie polecam.
    Jak skuter to tylko Minarelli lub Piaggio

Anonimowy

Mam morini i też nie narzekam 😉

Anonimowy

20 tył jak na 2 suwa to jest kres silnika także licz się że jeszcze w najgorszym wypadku będziesz musiał w niego w?adowałz 2000 zł ( cylinder, tłok , pierścienie, waż, łożyska, wariator, dzwon, sprzęgło ) także ja też odradzażbym ! ale oczywiście to twój wybór i niekoniecznie będziesz musiał wszystkio wymieniać
    pozdrawiam 😀

Anonimowy

To nie jest żaden kres….
    A poza tym remont silnika nie wyniesię cie więcej niż 500 zł.

Anonimowy

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Zdecydowalem się raczej na SR’ke.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie