peugeot xr6: jaki wzrost

Planuję kupić peugeot xr6 i nie wiem czy nie będę za niski. Mam 162 cm wzrostu. jak ktoś ma taki motorower prosiłbym o napisanie ile ma wzrostu i jak mu się jeździ

Dasz radę. Moja koleżanka 155 cm wzrostu ujeżdża zippa quantumaR i też daje radę

no ale peugeot to ścigacz a zipp to skuter,
teraz jeżdżę skuterem i trochę mi się znudziło.

Sorry ale nie zauważyłem wpisu Patryka

Posiadam XR6, mam 184 cm wzrostu jest ok. Wiem że mająć 160cm powinieneś dać radę, bo moi znajomi siadali i nie czuli jakiegoś kłopotu z wielkością. Najlepiej pojedź i sam usiądź i sprawdź. Z tego co wiem to jest to jeden z mniejszych "ścigaczy" 50.

mniejszych "ścigaczy"?
jak patrzyłem w internecie na wysokość siodła to peugeot ma je wyżej niż honda nsr 125.
Hondę ma kolega i na niej spokojnie jeździłem.

No chyba że w internecie są błędne informacje :/

zobacz rieju rs2 tez niskie

Spokojnie dasz radę. Ogólnie ścigacze są dla niskich:)

przeraziła mnie trochę wielkość "Wysokość siodła-835 mm"
jak sobie zmierzyłem to dosyć wysoko, ale myślę że używany motor jest trochę niższy :D

Kristop napisał:

Spokojnie dasz radę. Ogólnie ścigacze są dla niskich:)

Bo ogólnie motorowery, motocykle typu sport, naked itp. mają w ogóle jakąś pozycje a na skuterze siedzisz jak na krześle :)

Sylwek62 napisał:

Bo ogólnie motorowery, motocykle typu sport, naked itp. mają w ogóle jakąś pozycje a na skuterze siedzisz jak na krześle :)

dlatego chce kupić coś innego a nie tylko ten skuter :P

i jeszcze jedno pytanie :P
czy mogę nim bez przypału jeździć na karcie motorowerowej jeżeli ma 50 ccm i 10 km?
Zarejestrowany jest na motorower, ale V-max ma większy niż 45 km/h
i boję się że go kupie i nie będę mógł nim jeździć :/

Też mam xr6 i 175 wzrostu. Jak wstane to mam jeszcze z 10 cm przestrzeni mędzy jajami a siedzeniem :D. Spoko lux. Peugeot w porównaniu do cbr 1000rr na której siedziałem to jak Seicento do outlandera :D. Co do tego v-maxu? Teoretycznie nie możesz, ale teoretycznie nawet komarem z 70r nie moge jeździć bo przekracza 45km/h. W praktyce jak będziesz jechał sobie spokojnie to nikt się nie dowali. Z zarejestrowaniem jeśli w papierach ma 50cc to normalnie na motorower rejestrujesz.

Możesz jeździć. Ważne żeby Cię policja nie złapała na radar z większą prędkością :)

Bo boję się że policja mnie zatrzyma, doczepi się o coś, zabiorą dowód rejestracyjny a sprawa trafi do sądu. Czytałem trochę o tym i w sądzie mogą mi przedluzyc wiek zrobienia prawa jazdy o 2 lata,i nwm co robić . Zatrzymywała was kiedyś policja na takich maszynkach, i jak to wygladalo?