Peugeot Vivacity Sportline Świeca gorąca nie odpala

Witam, posiadam skuter Peugeot Vivacity Sportline i mam taki problem:
Zimny odpala za kopa ale nie wkręca się w obroty, gdy pochodzi z 20 sek to jest dobrze, lecz gdy się świeca nagrzeje to gaśnie.
Gdy założe od razu nową świece to odpali za kopa i ładnie wkręca się w obroty, lecz jak znowu się nagrzeje świeca, to znowu to samo...;/
Co może być tego przyczyną.?
Dodam, że moduł zapłonowy i zawór membranowy mam wymieniony, a ssanie automatyczne działa (sprawdzałem podłączając pod aku)

Może coś z fajką?

sprawdzę i napisze co i jak

Sprawdziłem, to nie wina fajki
Zauważyłem również, że strzela z tłumika, wcześniej tego nie widziałem

Pokombinowałbym z regulacją gaźnika - jeśli iskra jest to musi być coś nie halo z mieszanką ewentualnie z kompresją.

Kompresja powinna być dobra, gdyż ten cylinder (link: http://allegro.pl/cylinder-tec-eco-50-peugeot-stojacy-ac-i2480116424.html ) ma przejechane dopiero około 250 km...
Zapomniałem dodać również, że ostatni raz na dłuższej trasie był rok temu pod koniec wakacji, gdyż później zaginęła iskra, lecz naprawiliśmy go w tym roku, przejechaliśmy się i pasek nam walnął, więc zholowaliśmy go wymieniliśmy pasek i są takie objawy jak napisałem w 1 poście...

Tłok został założony strzałką w stronę okna wydechu? To strzelanie może wskazywać na błąd przy zakładaniu

Tłok został założony poprawnie
Dodam, że podczas wymiany paska, został wymieniony również gaźnik na inny, więc może został źle wyregulowany
Rok temu zostało nim zrobione na tym cylindrze ok. 250km i nic nie strzelało

Więc wiecie co może być przyczyną tego, że na gorącej świecy gaśnie.?

temat do zamknięcia, przyczyna rozwiązana, Cewka WN była do wymiany