Peugeot vivacity Nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Peugeot Peugeot vivacity Nie odpala

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Peugeot zią
    Peugeot zią
    Użytkownik

Witam, posiadam skuter peugeot z 2001 roku. Po zdjęciu zwężki w dolocie do filtra powietrza, były wysokie obroty. Na gaźniku przekręciłem śrubkę i obroty spadły. Gdy dziś pojechałem na drogę, przejechałem 100 metrów, skuter się dławił i zgasł. Nie można go w ogóle odpalić. Teraz, około 5godzin stał w garażu, poszedłem spróbować go odpalić, włożyłem kluczyk, przekręciłem i usłyszałem tylko głośny wystrzał, coś strzeliło. Jaka może być usterka, jaka mnie więcej cena naprawy ? Dodam jeszcze, że wczoraj wyjąłem moduł z wtyczki, był cały brudny w jakimś żółtym smarze, ale włożyłem go na miejsce

Krystian
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Prawdopodobnie masz za dużo powietrza w mieszance . Reguluj gaznik 😉

Gerard Furmanek

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

albo cylinder sie skonczyl albo modul ma zwarcie…i tak by jeszcze mozna.
    To trzeba posprawdzac a nie zgadywac jaka to usterka i ile za to wezmie mechanik którego nie znamy…itd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Peugeot zią
    Peugeot zią
    Użytkownik

A czy przypadkiem nie jest tak, że nawet jeśli gaźnik jest źle wyregulowany, to skuter i tak powinien odpalić?

Krystian
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie jest

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie