Peugeot Vivacity - muli po dodaniu gazu

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #666929 Reply
    kamilmitura09
    Uczestnik
    • 3

Cześć,
    1)
    Dam manetkę na full to pojedzie kilka metrów dobrze a potem sekunda muła i znowu ładnie się rozpędzi z lekkim szarpnięciem.
    2) Jadę sobie te 20 km/h i dam manetkę na full to znowu sekunda muła i potem ładnie się rozpędzi

Wymieniłem gaźnik, pierścienie ,zawór membranowy, nowy filtr powietrza, kranik sprawdzony, nowa świeca.
    Gaźnik chyba dobrze wyregulowany, iglica na przed ostatnim ząbku na dole (wszystkich ząbków jest 6). Dysza na starym gaźniku to 52 a w tym nowym nie ma oznaczenia ale widać, że jest większa, a wsadzenie starej dyszy nie rozwiązało problemu.

#666930 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

Gaźnik chyba dobrze wyregulowany

Nie był. Nowy też nie jest.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#667104 Reply
    kamilmitura09
    Uczestnik
    • 3

Nie rozumiem? Czyli gaźnik do regulacji? A dlaczego piszesz, że nowy też nie jest skoro wiem co kupiłem ? Może specjalnie mam tu fakturę zamieścić ?

#667106 Reply
    Rider
    Uczestnik
    • 3

Ja bym jeszcze zobaczył czy rolki nie są już zniszczone 🙂

#667111 Reply
    kamilmitura09
    Uczestnik
    • 3

Rolki wymieniłem 2 miesiące temu także są ok

#667113 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

przez dwa miesiąc emogły sie zjechac na śmierć. Nie zakładaj że coś jest OK jeżeli zaglądałeś tam dwa miesiące temu

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Peugeot Vivacity - muli po dodaniu gazu
Twoje informacje:

Back to top button