Peugeot Vivacity 50 2001r - gaśnie.

Witajcie może tu mi ktoś w końcu pomorze. mam problem ze swoim peugeotem vivacity. Jak jest zimny to jedzie ok ale jak mocno się rozgrzeje ( po przejechaniu ok 4 km) zaczyna słabnąć i jak mu się gaz od zera daje to gaśnie. Będę bardzo wdzięczny jak mi ktoś pomoże :)

Też mam vivacity i też 2001 rocznik tylko że ja mam 70cc , gaźnik 21,5 itp . Na zimnym silniku ma super kopa jeżeli chodzi o przyśpieszenie ale ma problem z zaciągnięciem paliwa tzn jeżeli nie dodam mu gazu to zgaśnie , na ssaniu chodzi normalnie . Inaczej sprawa wygląda gdy go rozgrzeję, ma słabsze przyśpieszenie ale lepiej pracuje na wyższych obrotach tylko niestety ostatnio mam problem ponieważ nawet gdy jest rozgrzany i stoję np na światłach nie dodam mu gazu pochodzi chwilę na wolnych obrotach i zgaśnie a potem bez ssania nie da rady go odpalić tak jak by nie dostawał paliwa . U mnie problem ze spadkiem przyśpieszenia najprawdopodobniej jest związany z typ ,że nie mam całej osłony na cylinder i po prostu za mocno się grzeje u ciebie także polecam sprawdzić czy się nie przegrzewa :) .

w końcu pomorze.

Tu Mazowsze!Odbiór! Odbiór!