Peugeot vivacity 2001 blokady

Witam, posiadam peugeot vivacity z 2001 lub 2000 roku. Gdy go kupiłem 4 lata temu jechał 55km/h i tak jest do dziś. Chciałbym go trochę odblokować, aby jechał między 65-70 km/h. Dziś zdjąłem zwężenie w dolocie do filtru powietrza. Za kilka dni ściągnę blokadę z wariatora, tą blaszkę przykręconą na 3 śrubki, o ile nie została już zdjęta. Widziałem, że mam jeszcze tą dodatkową rurkę od wydechu. Jaki kupić filtr powietrza ? Aktualny wygląda dość słabo. Przeglądałem jakiś firmy Polini. Co myślicie o nim ? Doda trochę kilometrów do v-maxa? Jeżeli ściągnąłbym jeszcze tylko tą blokadę z wariatora, to pojadę skuterkiem 60-70 km/h ? Jeżeli nie, to co jeszcze mogę odblokować oprócz wydechu, bez kupna nowych części ? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam !

Ps:przebieg około 7 tys

bez kasy go nie odblokujesz. najlepiej to kup moduł odblokowany. koszt około 40zł. na pewno nie ma pierścienia w wariatoże. ja nie miałem tego pierścienia i jechał 50km/h liczniki tak pokazał.

np:
http://forum.mieloch.pl/blokada-w-vivacity-t23697.html

więcej
https://www.google.pl/search?q=skuter+peugeot+vivacity+blokady&oq=vivacity+blokady&aqs=chrome.3.69i57j69i60j0l2.5734j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

A gdzie dokladnie jest stary moduł? Koło akumulatora mam żółtą kostke, ale nie wiem czy to jest on. Co do tego wariatora to sprawdzę jeszcze tą blasze.

Szukałem w Google, ale nic ciekawego nie znalazłem

to słabo szukałeś. bo ja wpisałem to co w linku wyżej i jest do znudzenia

Ale nie ma dokładnie opisanego co odblokować… Wariator moduł który nawet nie wiem gdzie jest i wydech… Nir sądzę że wtedy pojedzie 60-70

Jak kupie ten moduł to przyspieszy chociaż o 5km? Filtr polini będzie dobry??

wpisz w Google moduł to będziesz wiedział jak wygląda. i sprawdź pod siedzenie

To kupię moduł, sprawdzę wariator, może uda mi się jeszcze wydech zaspawać. Coś jeszcze mogę zrobić aby poprawić osiągi?

naprawde nie możesz przeczytać 4-5 tematów które wyrzuca wyszukiwarka tylko bedziesz jojczył zaż ci ktoś instrukcje (najlepiej w postaci filmu) podetknie pod nos?
vivacity ma już kilka lat. temat jest milion razy rozłożony na atomy na masie forów. Czy myślisz że jesteś pierwsza osobą która z vivki ściąga blokady i postanowiła o to zapytać w internecie?