Peugeot vivacity 2001 blokady

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Peugeot zią
    Uczestnik

Witam, posiadam peugeot vivacity z 2001 lub 2000 roku. Gdy go kupiłem 4 lata temu jechał 55km/h i tak jest do dziś. Chciałbym go trochę odblokować, aby jechał między 65-70 km/h. Dziś zdjąłem zwężenie w dolocie do filtru powietrza. Za kilka dni ściągnę blokadę z wariatora, tą blaszkę przykręconą na 3 śrubki, o ile nie została już zdjęta. Widziałem, że mam jeszcze tą dodatkową rurkę od wydechu. Jaki kupić filtr powietrza ? Aktualny wygląda dość słabo. Przeglądałem jakiś firmy Polini. Co myślicie o nim ? Doda trochę kilometrów do v-maxa? Jeżeli ściągnąłbym jeszcze tylko tą blokadę z wariatora, to pojadę skuterkiem 60-70 km/h ? Jeżeli nie, to co jeszcze mogę odblokować oprócz wydechu, bez kupna nowych części ? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam !

Ps:przebieg około 7 tys

fast125
    Uczestnik

bez kasy go nie odblokujesz. najlepiej to kup moduł odblokowany. koszt około 40zł. na pewno nie ma pierścienia w wariatoże. ja nie miałem tego pierścienia i jechał 50km/h liczniki tak pokazał.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wombat
    Moderator
    Peugeot zią
    Uczestnik

A gdzie dokladnie jest stary moduł? Koło akumulatora mam żółtą kostke, ale nie wiem czy to jest on. Co do tego wariatora to sprawdzę jeszcze tą blasze.

Peugeot zią
    Uczestnik

Szukałem w Google, ale nic ciekawego nie znalazłem

Wombat
    Moderator

to słabo szukałeś. bo ja wpisałem to co w linku wyżej i jest do znudzenia

Peugeot zią
    Uczestnik

Ale nie ma dokładnie opisanego co odblokować… Wariator moduł który nawet nie wiem gdzie jest i wydech… Nir sądzę że wtedy pojedzie 60-70

Peugeot zią
    Uczestnik

Jak kupie ten moduł to przyspieszy chociaż o 5km? Filtr polini będzie dobry??

fast125
    Uczestnik

wpisz w Google moduł to będziesz wiedział jak wygląda. i sprawdź pod siedzenie

Peugeot zią
    Uczestnik

To kupię moduł, sprawdzę wariator, może uda mi się jeszcze wydech zaspawać. Coś jeszcze mogę zrobić aby poprawić osiągi?

Wombat
    Moderator

naprawde nie możesz przeczytać 4-5 tematów które wyrzuca wyszukiwarka tylko bedziesz jojczył zaż ci ktoś instrukcje (najlepiej w postaci filmu) podetknie pod nos?
    vivacity ma już kilka lat. temat jest milion razy rozłożony na atomy na masie forów. Czy myślisz że jesteś pierwsza osobą która z vivki ściąga blokady i postanowiła o to zapytać w internecie?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button