Peugeot v-clic - jaki zamiennik owiewek?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Pradziad
    Użytkownik

Witam,

czy ktoś może próbował zakładać owiewki inne niż orginalne? Mam popękane zaczepy od owiewek pod kanapą i chciałem wymienić. Miałem możliwiość sprawdzenia owiewek od Zumico ale nie pasują. Ktoś może próbował, jako że v-clic to prawie to samo co Coliber i Quick?

Pozdrawiam

Wombat
    Moderator

a Junak 103? do tego kupisz na allegro

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Pradziad
    Użytkownik

Dzięki za odpowiedź, kupić to nie problem tylko żeby pasowały. Stąd moje pytanie na forum bo może ktoś już przerabiał podobny manewr. Te od Zumico okazały się za krótkie a wyglądały niemal tak samo jak oryginalne.

paci
    Moderator

Na allegro oryginalne używki nie drogo.

Pradziad
    Użytkownik

Widzialem te na allegro, wszystkie z połamanymi zaczepami. Dlatego pytam o zamienniki.

paci
    Moderator

Zapytaj u nich czy sprzedają na poszczególne elementy;
    http://www.scooterkingz.pl/komplet-owiewek

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button