Peugeot tkr fuorios

Witam. Mam mały problem. Z gaznika kapie co jakis czas mi paliwo a dokladniej od spodu. Kropelka co jakis czas… jak silnik jest odpalony. Jak jest zimny ciezko odpala trzeba pare razy kopnąć… Skuterek sie zaczął dusić od 40 km/h 50km/h. I traci swoją werwe. Dzięki z góry za odpowiedź. :smiling_face:

a skąd to paliwo wylatuje? bo to że spływa po gaźniku i z niego kapie to już wiadomo

Wlasnie ze nie splywa tylko od samego dolu kapie nie duzo ale kapie… i wymienilem wyzej jakie sa problemy

ale kapie spod uszczelki gaźnika czy kapie z dolnej rurki spustowej (jak ma) tej z dołu komory pływakowej czy kapie z górnych przelewowych - które też idą do dołu tylko zaczynają sie wyżej?
bo że kapie w doł to grawitacja załatwia. ale gdzie jest źródło?

Wlasnie z tej dolnej rureczki :blush:

no to śrubka co go zamyka nie trzyma

Aaa chyba ze tak bo jak tam przyloze palec to czuje jakas srubeczke. To czyli co nowuy gaznik czy sprawdzic czy pojdzie dokecic ?

nie wiem co pójdzie bo to zalezy w jakim stanie jest gwit i czy coś sie tam nie dostało.
najpierw sprawdź a potem pytaj.

Po to jest forum aby sie pytac :wink: To jak cos by sie dostalo to śrubeczka by się odkręciła? Od kiedy :smiling_face:

A po drugie sam od siebie gwint by sie nie zepsul jesli nic nie bylo grzebane :smiling_face:

wiesz, jest zjawisko korozji, adhezji, wibracje, zanieczyszczenia… ale skoro wiesz lepiej to po co pytasz?
A teraz idź i zobacz czy nie wystarczy tej srubki dokręcić.