Peugeot sv125 blokady

Witam, jestem posiadaczem skutera peugeot sv 125 z 92 roku, niestety jego v max to tylko 80km/h, i stąd moje pytanie gdzie w tym modelu mogę szukać blokad lub ewentualnie gdzie moze tkwić problem z vmaxem. Gaźnik był wymieniany poza tym chyba wszystko seryjne, z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

może zużycie? wariator, cylinder

Bylo ich kilka rodzajó, jako takich blokad one nie maja tylko montowane 2 rodzaje przekładni, mi lecial po generalce 85 i super start dopiero po wymianie przekladni 105 a te trafilem używaną na alledrogo. Fajny skuter ale o części to jak o przeszczep

Czyli nie ma sensu czegoś szukać na tłumiku, albo przy wylocie cylindra, bo też coś takiego czytałem. Może być moduł zablokowany czy jeszcze nie bardzo w tamtych czasach nie blokowali, bo w sumie widziałem gdzieś odblokowane do sv 50. W każdym razie dzieki za odpowiedz, bo o tym modelu na prawdę ciężko coś znaleźć w internecie.

125 raczej nie były dławione jeżeli to nie był jakiś hardkorowy dwutakt. Skoro ta twoja sztuka ma już swoje latka to musisz sam ocenić czy to że jedzie 80 to kwestia przełożenia czy zużycia. Chyba że kiedyś był szybszy - no to wiesz na pewno.